Зміни ліцензійних умов (централізоване водопостачання)

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Зміни ліцензійних умов (централізоване водопостачання)

Брусенцова Яна » 11 березня 2015, 12:25

На офіційному сайті Національної комісія, що здійснює державне регулювання
у сферах енергетики та комунальних послуг 10.03.15 р. розміщено Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розробила проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».


Метою прийняття проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення» є забезпечення децентралізації надання адміністративних послуг з ліцензування у сфері теплопостачання шляхом передачі частини повноважень НКРЕКП щодо ліцензування діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на місцевий рівень.


Прийняття проекту постанови забезпечить передачу на місцевий рівень частини повноважень щодо ліцензування господарської діяльності у сфері централізованого водопостачання та водовідведення шляхом збільшення сукупної чисельності населення, яким реалізуються відповідні послуг, встановленої ліцензійними умовами, а саме: з 30 до 50 тисяч осіб, що дозволить передати на місцевий рівень близько 25% суб’єктів господарювання, діяльність яких у зазначеній сфері регулюється НКРЕКП.


Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: shcheglova@nerc.gov.ua;


Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: inform@dkrp.gov.ua.Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП http://www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 13.04.2015 у письмовому та/або електронному вигляді.

(За матеріалами офіційного сайту НКРЕКП)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron