Зміна ліцензійних умов (постачання теплової енергії)

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Зміна ліцензійних умов (постачання теплової енергії)

Брусенцова Яна » 11 березня 2015, 12:29

На офіційному сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання
у сферах енергетики та комунальних послуг 10.03.15 р. розміщено Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії».


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розробила проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії».


Метою прийняття проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії» є забезпечення децентралізації надання адміністративних послуг з ліцензування у сфері теплопостачання шляхом передачі частини повноважень НКРЕКП щодо ліцензування діяльності з постачання теплової енергії на місцевий рівень.


Прийняття проекту постанови забезпечить передачу на місцевий рівень частини повноважень щодо ліцензування господарської діяльності у сфері з постачання теплової енергії шляхом збільшення рівня обсягів, встановлених ліцензійними умовами, а саме: з 20 до 50 тис. Гкал, що дозволить передати на місцевий рівень близько 25% суб’єктів господарювання, діяльність яких у зазначеній сфері регулюється НКРЕКП.


Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: shcheglova@nerc.gov.ua;

Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: inform@dkrp.gov.ua.Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет.


Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 13.04.2015 у письмовому та/або електронному вигляді.


(За матеріалами офіційного сайту НКРЕКП)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей