Про Державну службу України з питань праці

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Про Державну службу України з питань праці

Брусенцова Яна » 31 березня 2015, 08:45

У Кабміні відбулася презентація новоствореної Державної служби України з питань праці (30 березня 2015 р.)


27 березня 2015 року у Кабінеті міністрів України пройшла презентація Державної служби України з питань праці Головою служби Романом Чернегою.

«Ми перші з держорганів, що утворюються на виконання рішення Уряду про оптимізацію, які вже мають затверджене положення і структуру Служби. А також положення про утворення територіальних органів в областях», - зазначив Роман Чернега.

«Завдяки оптимізації економія бюджетних коштів складе орієнтовно 7,5 млн. грн. Загалом першочерговими завданнями Служби є зменшення навантаження на суб'єктів господарювання, спрощення доступу громадян до захисту їх трудових прав, а також реалізація положень закону про очищення влади та боротьба з корупцією, оновлення нормативної бази та приведення її у відповідність до вимог ЄС», - зауважив він.

За словами Голови Служби, згідно із постановою Кабміну від 11.02.2015 № 96 затверджено Положення про Державну службу України з питань праці. Відповідно до Положення новостворена служба об’єднує функції, які виконували Державна інспекція України з питань праці, Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України та функції у сфері гігієни праці і здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників, які раніше виконувала Держсанепідслужба.Як відомо, Постановою Кабінету міністрів від 10 вересня 2014 р. №442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» створено Державну службу України з питань праці.

Відповідно до затвердженого Положення, Держпраці є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів через Міністра соціальної політики.

21 січня Кабінет Міністрів призначив Романа Чернегу головою Державної служби України з питань праці. Відповідне розпорядження №27-р від 21 січня опубліковано на сайті уряду.

(За матеріалами офіційного сайту Міністерства соціальної політики України http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/u ... _id=107177)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей