Щодо доступу до інформації про бюджетні показники

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо доступу до інформації про бюджетні показники

Брусенцова Яна » 10 квітня 2015, 09:10

09.04.15 р. Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до статті 28 Бюджетного кодексу України щодо доступу до інформації про бюджетні показники у формі відкритих даних".


Законом внесено до статті 28 Бюджетного кодексу України такі зміни:

1. В абзаці другому частини другої слова "Інформація", "розміщується" та "сім днів" замінити відповідно словами "Бюджетні запити, включаючи інформацію", "розміщуються" та "три дні".

2. Абзац третій частини п’ятої викласти в такій редакції:

"Головні розпорядники коштів державного бюджету (місцевих бюджетів у разі застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі):

здійснюють публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет), відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня року, що настає за звітним;

оприлюднюють шляхом розміщення на своїх офіційних сайтах паспорти бюджетних програм на поточний бюджетний період (включаючи зміни до паспортів бюджетних програм) у триденний строк з дня затвердження таких документів та звіти про виконання паспортів бюджетних програм за звітний бюджетний період у триденний строк після подання таких звітів до Міністерства фінансів України (місцевих фінансових органів)".

3. Доповнити частиною шостою такого змісту:

"6. Інформація про бюджет, визначена цією статтею, оприлюднюється з додержанням вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" в частині оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних.

Умови та порядок забезпечення доступу до інформації про використання коштів державного і місцевих бюджетів визначаються Законом України "Про відкритість використання публічних коштів".

Закон набирає чинності з 1 вересня 2015 року.

Відповідний законопроект зареєстровано за №2172.

(За матеріалами офіційного сайту Верховної Ради України: http://www.rada.gov.ua/news/Novyny/107170.html)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 3 гостей