Змінено Закон "Про оздоровлення та відпочинок дітей"

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Змінено Закон "Про оздоровлення та відпочинок дітей"

Брусенцова Яна » 03 червня 2014, 14:21

03.06.2014 р. Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до статті 13 Закону України "Про оздоровлення і відпочинок дітей" (щодо встановлення віку дітей, що перебувають у дитячих закладах відпочинку та оздоровлення разом з батьками)"

Законом встановлюється, що діти віком від 4 до 7 років перебувають у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку разом із батьками або іншими законними представниками.

Відповідний законопроект зареєстровано за №3375.

Як зазначається в пояснювальній записці до цього законопроекту, необхідність внесення змін до статті 13 Закону України «Про оздоровлення і відпочинок дітей» зумовлена тим, що її попередня редакція не давала чіткого визначення, до якого віку діти можуть перебувати у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку разом із батьками або іншими законними представниками. Відповідно до абзацу другого статті 13 «діти віком від 7 до 18 років перебувають у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку самостійно», а третій абзац визначає, що «діти віком від 4 до 6 років перебувають у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку разом із батьками або іншими законними представниками». Тобто правовий статус перебування у дитячих закладах оздоровлення дітей віком від 6 до 7 років законодавчо не було визначено.
На цю колізію, яка потребувала законодавчого розв’язання, звертали увагу учасники парламентських слухань з питань оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, які відбулися 3 квітня цього року. Міністр соціальної політики Н.Ю. Королевська тоді заявила, що Кабінетом міністрів підготовлений відповідний проект змін до Закону. Але досі він не поданий на розгляд Верховної Ради України.
Зважаючи на вищезазначене, вбачається за доцільне внести зміни до статті 13 Закону України ««Про оздоровлення і відпочинок дітей» в частині встановлення віку дітей, що перебувають у дитячих закладах відпочинку та оздоровлення разом з батьками.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей