Сума за компослуги буде вказана з врахуванням компенсації

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Сума за компослуги буде вказана з врахуванням компенсації

Брусенцова Яна » 05 червня 2014, 13:31

Кошти, які держава компенсуватиме на оплату житлово-комунальних послуг, не видаватимуться готівкою, а зараховуватимуться безпосередньо на особові рахунки платника ЖКП. Це означає, що у платіжних документах на комунальні послуги буде вказано суму з урахуванням компенсації.

Наприклад, до підвищення цін і тарифів на природний газ і теплову енергію (до 1 травня 2014 року) сім’я сплачувала за ці послуги в межах встановлених норм 300 грн. на місяць, а після підвищення – 400 грн. Таким чином, розмір щомісячної компенсації становить 100 гривень. Це означає, що у „платіжці” за ЖКП так само буде вказано суму в 300 грн.

Сума компенсації коливатиметься в залежності від сезону. Наприклад, в опалювальний період вона може бути більшою, тоді як літом, коли житлові будинки не опалюються, сума компенсації буде меншою.

Нагадаємо, що сім’ям з низькими доходами будуть компенсуватися витрати на оплату житлово-комунальних послуг. Це ті сім’ї, середньомісячний сукупний дохід яких за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї.

Для оформлення компенсації, необхідно з 1 липня 2014 року звернутися до районного управління соцзахисту населення за зареєстрованим місцем проживання, написати заяву і надати паспорт.

(За матеріалами офіційного сайта Міністерства соціальної політики http://www.mlsp.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість