оплата замін вчителю

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
оплата замін вчителю

Наталія9002 » 19 грудня 2016, 10:53

Домоможіть, будь-ласка, терміново. Виникло питання при перевірці - чи треба нараховувати надбавку за вислугу років та престижність на години заміщення вчителю?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 62
З нами з: 05 січня 2015, 15:21
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: оплата замін вчителю

Володимир Будз » 19 грудня 2016, 13:21

Наталія9002 написав:Домоможіть, будь-ласка, терміново. Виникло питання при перевірці - чи треба нараховувати надбавку за вислугу років та престижність на години заміщення вчителю?

Надбавки за вислугу років та «за престижність праці» нараховують і на оплату за години заміщення.
Пояснення цьому таке. Чинна в галузі освіти система організації заробітної плати передбачає оплату праці педагогічних працівників за посадовими окладами, місячними тарифними ставками та за годинними ставками. Зокрема, з погодинного розрахунку провадиться оплата праці вчителів за години заміни тимчасово відсутніх колег. Це передбачено п. 73 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників, освіти, затвердженої наказом МОН від 15.04.93 р. № 102. Тому, зважаючи на норму ст. 57 Закону України "Про освіту" від 23.05.91 р. № 1060-XII, яка передбачає віиплату "вислужної" надбавки у відсотках від ставки заробітної плати, можна стверджувати, що така надбавка нароховується педпрацівникам незалежно від того, за якими ставками (місячними чи годинними) здійснюється оплата їх праці. Додатковим аргументом у цьому питанні є п. 8 Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затвердженого Постановою КМУ від 31.01.2001 р. № 78. У якому зазначено, що у разі коли педагогічні працівники виконують роботу обсягом менше або більше норми, передбаченої ставкою заробітної плати, розмір надбавки за вислугу років зменшується або збільшується пропорційно навантаженню (обсягу роботи). Із цього випливає, що надбавка за вислугу років педагогічним працівникам нараховується на всі години педагогічної роботи, у тому числі і за викладання годин, проведених у порядку заміщення тимчасово відсутніх учителів.
Що стосується надбавки "за престижність". Згідно з Постановою КМУ "Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I - II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування" від 23.03.2011 р. № 373 така надбавка встановлюється на весь обсяг навчального навантаження, що виконується педпрацівником.  Тому при її нарахуванні враховується обсяг годин, виконаний працівниками і в порядку заміщення тимчсасово відсутніх колег.
Востаннє редагувалось Володимир Будз в 19 грудня 2016, 13:37, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 45
З нами з: 23 жовтня 2015, 09:20
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: оплата замін вчителю

Наталія9002 » 19 грудня 2016, 13:26

Спасибі
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 62
З нами з: 05 січня 2015, 15:21
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: оплата замін вчителю

Бондарь Наталия » 23 березня 2018, 10:52

якщо вчитель початкових класів заміняє іншого вчителя, то чи оплачується йому за перевірку зошитів (заміна)?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 27 лютого 2017, 20:31
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: оплата замін вчителю

Olga_K » 26 березня 2018, 09:14

якщо вчитель здійснював перевірку робіт-то відповідальний за облік замін вказує в табелі к-сть годин перевірки зошитів ( в основному, це враховується при заміні у 1 класі або при довготривалій заміні ( в більшості випадків враховується перевірка самостійних та контрольних робіт)
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 126 раз.
Регіон: Запорожская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей