Щодо порядку оприлюднення інформації про закупівлі

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо порядку оприлюднення інформації про закупівлі

Брусенцова Яна » 22 липня 2014, 09:47

Інформативний лист Мінекономрозвитку від 17.07.14 р. щодо порядку оприлюднення інформації про закупівлі, починаючи з 20.07.2014


Мінекономрозвитку на чисельні звернення замовників щодо зміни порядку роботи з веб-порталом Уповноваженого органу з питань державних закупівель (далі – веб-портал) та на підставі інформації, наданої державним підприємством “Зовнішторгвидав України”, повідомляє.
Починаючи з 20.07.2014 подання інформації для оприлюднення на
веб-порталі буде здійснюватися замовниками трьома способами: на безоплатній основі за допомогою Веб-сервісу замовника та на платній основі – за допомогою Кабінету замовника та Кабінету замовника з електронно-цифровим підписом.
За допомогою безоплатного Веб-сервісу замовника замовники будуть мати можливість подавати всю інформацію, визначену Законами України
“Про здійснення державних закупівель” та “Про особливості здійснення закупівель у окремих сферах господарської діяльності”, для її оприлюднення на веб-порталі.
Інформація, яка подана замовниками за допомогою безоплатного
Веб-сервісу замовника буде оприлюднюватися на веб-порталі на третій робочий день після її подання в електронному вигляді.
Зміст інформації для оприлюднення, яка подана в електронному вигляді не у формі електронних документів відповідно до Законів України
“Про електронні документи та електронний документообіг” і “Про електронний цифровий підпис”, підтверджується в письмовому вигляді.
Платні сервіси Кабінет замовника та Кабінет замовника з електронно-цифровим підписом надаватимуться на договірних засадах виключно у добровільному порядку. З умовами надання цих послуг можна ознайомитися за адресою в мережі Internet: https://tender.me.gov.ua/EDZFrontOffice/menu/uk/ (головна сторінка веб-порталу, розділ “До уваги”).
У разі виникнення запитань та ускладнень щодо порядку оприлюднення інформації про закупівлі та для отримання відповідних консультацій пропонуємо звертатися до головного редактора державного підприємства “Зовнішторгвидав України” Свиридовського Т. В. за тел. 044-281-42-82.

(За матеріалами офіційного сайта Мінекономрозвитку http://www.me.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей