Щодо відстрочки від призову

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Щодо відстрочки від призову

Брусенцова Яна » 25 липня 2014, 14:07

25.07.14 р. Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення захисту прав дітей"


Законодавчим актом надається відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації: чоловікам, на утриманні яких перебувають три і більше дітей віком до 18 років; жінкам, на утриманні яких перебувають діти віком до 18 років; жінкам та чоловікам, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років (такі особи можуть бути призвані на військову службу в разі їх згоди і тільки за місцем проживання), а також жінкам та чоловікам, на утриманні яких перебуває повнолітня дитина (діти), якщо вона (він) є інвалідом І чи ІІ групи, до досягнення нею (ним) 23 років.

Відповідна норма розповсюджується і на осіб, які є усиновителями, прийомними батьками або піклувальниками, на утриманні яких перебувають діти віком до 18 років. Такі особи можуть бути призвані на військову службу в разі їх згоди і тільки за місцем проживання.

Зміни внесено до законів "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", "Про військовий обов'язок ті військову службу", "Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

Законопроект зареєстровано за №4100а.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість