Матеріальна допомога на оздоровлення

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Матеріальна допомога на оздоровлення

Tata27 » 26 березня 2017, 18:12

Чи можна виплатити матеріальну допомогу на оздоровлення, якщо працівник був прийнятий на роботу 01.08.2016 і по березень 2017 включно у відпустку не ходив?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26 березня 2017, 18:00
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: Матеріальна допомога на оздоровлення

Олена І » 27 березня 2017, 10:57

Якщо працівник вдпрацював повних шість місяців у нього настає право на основну щорічну відпустку. А вже керівнику вирішувати чи відпускати його на  повний термін чи на половину. Матеріальна допомога на оздоровлення виплачується до будь-якої частини відпустки. Також читайте, що написано у Вас в колективному договорі
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 40
З нами з: 17 червня 2016, 11:45
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область

Re: Матеріальна допомога на оздоровлення

Петро Ващук » 28 квітня 2017, 17:48

Якщо працівник звільнився,отримав компенсацію за щорічну відпустку то йому матеріальн допомога на оздоровлення може і не начислитись?він писав на неї заяву за місяць до звільнення?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 28 квітня 2017, 17:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: Матеріальна допомога на оздоровлення

Гатченко Лена » 29 квітня 2017, 17:19

Петро Ващук написав:Якщо працівник звільнився,отримав компенсацію за щорічну відпустку то йому матеріальн допомога на оздоровлення може і не начислитись?він писав на неї заяву за місяць до звільнення?

 Петро Ващук, Вы зарегистрировались вчера и написали 4 одинаковых сообщения, зачем писать столько сообщений???? многие вопросы участников форума остаются без ответов!!! У меня есть много моих вопросов, на которые никто не ответил за три года, а Вам прям подавай ответ в тот же день!!!!!!!!!!!!

Если работник желает перед увольнением использовать ежегодный основной отпуск (ст. 3 Закона об отпусках), то вместе с отпускными ему выплачивают помощь на оздоровление. Но если работник увольняется и берет компенсацию за неиспользованный отпуск, то оснований для выплаты помощи на оздоровление нет.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 463
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 17 раз.
Регіон: Запорожская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 3 гостей