Почав роботу "Центр зайнятості Вільних людей"

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Почав роботу "Центр зайнятості Вільних людей"

Брусенцова Яна » 18 серпня 2014, 14:27

Можливо, ця інформація буде корисна.

Розпочала свою діяльність громадська ініціатива «Центр зайнятості Вільних людей», метою якої є сприяння працевлаштуванню та соціальній реабілітації громадян України, які у зв’язку зі складною економічною ситуацією чи в результаті проведення антитерористичної операції (бойових дій на Сході країни) втратили роботу та потребують допомоги.

До новоствореного «Центру зайнятості» можуть звертатися ті, хто через події в Криму та південно-східних регіонах України були вимушені покинути домівки, та втратили засоби до існування.

Загалом база даних «Центру зайнятості Вільних людей» складається з громадян, які прагнуть повернутися до звичного способу життя, та небайдужих компаній, підприємців, організацій, готових допомогти в працевлаштуванні тим, хто сьогодні цього потребує найбільше.

Приєднатися до роботи «Центру зайнятості Вільних людей» можна у якості:

волонтера-рекрутера (надавати індивідуальні консультації, допомагати в профорієнтації, складати резюме; працювати в точках «Центру зайнятості Вільних людей»; підбирати вакансії). Зареєструватися: http://bit.ly/czslvlntr;
роботодавця (заповнивши анкету http://bit.ly/czslcomp, повідомити «Центр зайнятості Вільних людей» про наявні та можливі вакансії, поширити інформацію про проект у професійних спільнотах, серед друзів та колег);
кандидата (надіслати резюме на адресу czsl.staff@gmail.com та заповнити анкету онлайн http://bit.ly/czslstaff).

Детальніше про діяльність громадської ініціативи можна дізнатися на сайті – http://czvl.ua-selector.in, поставити питання активістам ініціативи у мережі Фейсбук – https://m.facebook.com/czvl.staff.

(За матеріалами офіційного сайта Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини http://www.ombudsman.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість