Чекаємо на новий Порядок надання допомоги по безробіттю

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Чекаємо на новий Порядок надання допомоги по безробіттю

Брусенцова Яна » 20 серпня 2014, 08:30

ПОВІДОМЛЕННЯ від 18.08.14 р.
про оприлюднення проекту наказу Міністерства соціальної політики України „Про затвердження Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності”


Проект наказу Міністерства соціальної політики України „Про затвердження Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності” розроблено у зв’язку з необхідністю його приведення у відповідність до актів вищої юридичної сили.

Запропонованим проектом акта передбачено процедуру, умови надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності, та умови виплати недоодержаної суми матеріального забезпечення на випадок безробіття у разі смерті безробітного.

Проектом акта визначено механізм обчислення центрами зайнятості страхового стажу на підставі даних персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб і страхувальників та даних з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

В проекті акта передбачено перелік підстав для припинення виплати допомоги по безробіттю безробітному в центрі зайнятості.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту наказу приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту за наступними адресами:

Міністерство соціальної політики України, 01001, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10; e-mail: bershadska@es.dcz.gov.ua; тел. 289-71-11,
факс/тел.: 284-39-11.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики в мережі Інтернет: http://www.mlsp.gov.ua.

(За матеріалами офіційного сайта Мінсоцполітики http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/u ... _id=102036)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: MSN [Bot] і 2 гостей