Вирішення проблем громад - досвід Чернігова

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Вирішення проблем громад - досвід Чернігова

Брусенцова Яна » 26 серпня 2014, 14:33

У Чернігові презентували проекти, спрямовані на вирішення проблем територіальних громад

Керівники органів місцевого самоврядування Чернігівщини презентували дев’ять проектних пропозицій, спрямованих на вирішення актуальних проблем територіальних громад. Презентація відбулася у місті Чернігів під час виїзної наради з обговорення питань впровадження положень Закону України «Про співробітництво територіальних громад» за участі представників Мінрегіону України.

Проекти стосувалися збору, сортування та переробки твердих побутових відходів, ефективності та надійності функціонування систем водопостачання, реконструкції дорожньої мережі та об’єктів культурної спадщини, перевезення пасажирів, капітального ремонту дошкільних закладів, надання послуг з питань туризму та торгівлі.

В ході обговорення було зазначено, що проекти, які дозволяють ефективно вирішити ці питання, є дуже важливими для розвитку місцевого самоврядування. Для широкого впровадження подібних ініціатив дуже важливим є об’єднання зусиль та ефективне використання власних ресурсів громад.

Як зазначили доповідачі, вирішення багатьох проблем громад, у тому числі і залучення інвестицій у подібні проекти, тепер можливе завдяки інструментам Закону України «Про співробітництво територіальних громад», а також при підтримці з боку Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» та проекту ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ».

Після доопрацювання відповідно до зауважень представників Мінрегіону та міжнародних організацій найкращі з презентованих проектів отримають методичну та технічну підтримку спеціалістів Міністерства та міжнародних експертів, а також можливість залучити додаткові кошти від проекту ПРООН на умовах співфінансування.

(За матеріалами офіційного сайта Мінрегіона http://www.minregion.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей