Унормовані питання щодо навчання у Донецькій, Луганскій обл.

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Унормовані питання щодо навчання у Донецькій, Луганскій обл.

Брусенцова Яна » 31 серпня 2014, 12:03

29.08.14 р. Уряд унормував питання щодо організації 2014/15 н. р. у навчальних закладах, що розташовані у Донецькій та Луганській областях

На засіданні Уряду прийнято розпорядження КМУ №785-р «Деякі питання організації 2014/15 навчального року в навчальних закладах, що розташовані у Донецькій і Луганській областях».
Зокрема, розпорядженням унормовано питання щодо виплати стипендій особам, які навчаються за державним замовленням у навчальних закладах, що розташовані у Донецькій і Луганській областях, та з незалежних від них обставин не пройшли останній семестровий контроль у 2013/14 навчальному році.
Керівники вищих навчальних закладів, що розташовані у Донецькій і Луганській областях, самостійно в межах державного замовлення визначають умови та порядок проведення конкурсного відбору абітурієнтів, які проживають у Донецькій і Луганській областях і не проходили зовнішнього незалежного оцінювання (за вступними іспитами або відповідно до середнього бала атестату), а також дату закінчення вступної кампанії з обов’язковим повідомленням про це Міністерству освіти і науки та розміщенням відповідних відомостей у засобах масової інформації та на веб-сайтах навчальних закладів.
Окрім того, абітурієнти, що не проходили зовнішнього незалежного оцінювання, мають право надсилати заяви про вступ до навчального закладу, розташованого у Донецькій та Луганській областях, на електронну адресу приймальних комісій вищих навчальних закладів або надсилати їх поштою.
Забезпечення доступу до навчання осіб, які навчались у 2013/14 навчальному році в навчальних закладах, що розташовані у Донецькій і Луганській областях, незалежно від року навчання, освітньо-кваліфікаційного рівня і форми навчання здійснюється керівником навчального закладу, що розташований в іншому регіоні України, шляхом видання наказу про їх зарахування як таких, що тимчасово допущені до занять. Для цього особі необхідно подати заяву до приймальної комісії (аспірантури, докторантури) відповідного вищого навчального закладу разом із копією документа, що посвідчує особу.

(За матеріалами офіційного сайта Кабінету Міністрів України http://www.kmu.gov.ua/)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей