Надбавка бібліотекарям

Надбавка бібліотекарям

Olena_Olena » 11 вересня 2014, 10:58

З вересня бібліотекарю скасовано надбавку 50%, згідно розпорядження про зміни умов оплати праці. В жовтні вона планує піти в учбову відпустку. Який розрахунковий період тепер у неї буде. Я вважаю, що середню з/п треба брати тільки з вересня (так як відбулися зміни умов оплати праці, тобото сама структура). Підскажіть, будь-ласка, так це чи ні?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 29 травня 2014, 10:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка бібліотекарям

panyutinorada » 11 вересня 2014, 11:51

Olena_Olena написав:З вересня бібліотекарю скасовано надбавку 50%, згідно розпорядження про зміни умов оплати праці. В жовтні вона планує піти в учбову відпустку. Який розрахунковий період тепер у неї буде. Я вважаю, що середню з/п треба брати тільки з вересня (так як відбулися зміни умов оплати праці, тобото сама структура). Підскажіть, будь-ласка, так це чи ні?


Щодо зміни структури заробітної плати у бібліотекарів, то не варто поспішати з висновками, адже Постанова КМУ № 89 не скасовує саму надбавку за особливі умови роботи, а лише встановлює її у граничному розмірі в масштабі України. Якщо в окремій установі надбавка зовсім знята, то це не означає зміну струртури зарплати, яка і спричиняє зміни в нарахуванні відпусткових .
До розрахунку відпусткових бібліотекаря нема підстав застосовувати Порядок № 100 п.2 абз.7 . Це стосується працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка бібліотекарям

Вітковська Ольга » 11 вересня 2014, 11:57

прежде всего подчеркну, что надбавка библиотекарям не была упразднена. Они как и прежде могут получать такую надбавку, только не в фиксированном размере - 50 %, а в пределах этой величины.
расчетный период для оплаты учебных отпускных будет обычный - 12 месяцев перед уходом в отпуск.
абзацы 7 и 8 п. 2 Порядка № 100 касаются только "працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування"
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Надбавка бібліотекарям

Olena_Olena » 11 вересня 2014, 13:04

Спасибо огромное !!!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 29 травня 2014, 10:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей