заслужений тренер

заслужений тренер

galanet » 18 вересня 2014, 13:51

Допоможіть будь-ласка, Як звання заслужений тренер нараховувати у зарплаті вчителю фізкультури :? , як доплату? ... чи як підвищення окладу? і як нараховується вислуга років в такому випадку ?????
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 48
З нами з: 10 квітня 2013, 14:57
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Re: зааслужений тренер

Olga_K » 22 вересня 2014, 09:07

згідно Постанови 1298 п.3.2.в установити надбавку за спорт.звання "заслужений тренер", "засл.майстрер спорту"у розмірі 20%, "майстер спорту" - 10%. ці надбавки встановлюються працівникам, якщо їх діяльність за профілем збігається із званням. а ось для нарахувань за престижність і за вислугу ця надвавка не враховується. пояснюється тим, що надбавка на надбавку не нараховується
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1209
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 104 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: зааслужений тренер

galanet » 22 вересня 2014, 09:59

я зрозуміла так :
нараховую :
за години+ за вислугу +за престиж + за заслуженого тренера, тобто я не підвищую йому оклад на 20%, а саме роблю доплату за заслуженого так???? :?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 48
З нами з: 10 квітня 2013, 14:57
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Re: зааслужений тренер

Olga_K » 22 вересня 2014, 10:03

так
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1209
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 104 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: заслужений тренер

Вітковська Ольга » 23 вересня 2014, 10:42

добрый день!
Согласно п.п. «б» п.п. 2 п. 4 приказа № 557 за спортивное звание «Заслуженный тренер» устанавливают надбавку в размере 20 % должностного оклада (ставки зарплаты), которая не влияет на должностной оклад (ставку зарплаты).
Вы задавали этот вопрос в ходе вебинара, проходившего 18 сентбяря. ответ на вопрос будет опубликован в газете "Бюджетная бухгалтерия" № 36, который выйдет 29 сентября
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей