Оплата праці педагогів - сумісників.

Оплата праці педагогів - сумісників.

ASV » 17 листопада 2014, 17:10

Для ведення гуртків, позашкільним навчальним закладом приймаються на роботу викладачі ВНЗ. При нормі на ставку 18 год./тиж. даних викладачів беруть з навантаженням від 4 до 8 год. на повний навчальний рік з розрахунку вичитання ними програми певного гуртка (не для читання окремих годин). Гуртки ведуться у вихідні дні.
1. Чи можна оформити прийняття таких працівників як сумісників?
2. При визначенні окладу, застосовуємо частину другу п.90 інструкції 102, тобто ділимо місячну ставку на 76,2, з нарахуванням всих передбачених надбавок і доплат?
3. Чи необхідно включати їх до тарифікаційного списку?
4. Як вірно нараховувати заробітну плату: за тарифікацією, незалежно від кількості тижнів і роб.днів у місяці, чи погодинно, відповідно до частини другої п.73 інструкції 102?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 22
З нами з: 18 вересня 2014, 08:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Оплата праці педагогів - сумісників.

Вітковська Ольга » 19 листопада 2014, 17:11

1) якщо основним місцем роботи викладачів є вуз, то ви їх приймаєте як сумісників.
2) оклад йому встановлюєте згідно наказу № 557 залежно від кваліфікаційної категорії;
3) так, необхідно;
4) оплата праці сумісників виключно погодинно відповідно до п. 73 Інструкції № 102.
наприклад, оклад (умовно) - 1200 грн. Погодинна ставка: 15,75 (1200 : 76,2).
Якщо ккерівник гуртка провів 30 год. , то його оплата 475,50 (15,75 х 30). Вже від цієї суми визначаєте надбавку за вислугу років та за престижність, інші виплати
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Оплата праці педагогів - сумісників.

ASV » 20 листопада 2014, 12:01

Дуже дякую за відповідь.

А лікарняні таким сумісникам нараховуються теж погодинно, відповідно до розкладу занять?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 22
З нами з: 18 вересня 2014, 08:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Оплата праці педагогів - сумісників.

Olga_K » 20 листопада 2014, 13:43

лікарняні теж погодинно за розкладом, але в межах максимальної суми. для цього необхідно надати довідку з основного місця роботи про розрахунок лікарняного і відповідно (якщо загальна сума не перевищить максимальну)-то нараховуєте за розкладом
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1027
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 18 раз.
Регіон: Запорожская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
cron