ненормований робочий день для водія

ненормований робочий день для водія

ІринаАнатолівна » 09 грудня 2014, 09:53

Підскажіть будь-ласка, чи може бути встановлена доплата за ненормований робочий день водію закладу культури (колективним договором передбачена)? Як правильно відобразити цю "ненормованість", чи повинні робитися якісь помітки в подорожніх листах?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 44
З нами з: 25 листопада 2014, 16:19
Звідки: Київ
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: ненормований робочий день для водія

termv » 19 грудня 2014, 09:59

Спробую відповісти)). Щодо встановлення такої доплати, то якщо вона передбачена вашим кол.договором, ви врахували її при розрахунку ФОП на 2014р. та за наявності коштів (в межах затвердженого кошторису), її можна встановлювати водіям легкових автомобілів. Водіям потрібно встановити ненормований робочий день (тобто понад нормальну тривалість робочого часу). Ця робота не вважається наднормовою, і перепрацьований час не підлягає додатковій оплаті. Кількість перепрацьованого часу при такій роботі визначається в колективному договорі (зг.п..2.10.Положення №340). Отже ніяких окремих поміток в подорожніх листах робити не потрібно. При оплаті праці водіїв також слід керуватися Положенням №340 "Положення про робочий час і час відпочинку водіїв..." затв.наказом Мін. транспорту №340 від 07.06.2010р. Пункт 6.8 цього Положення каже: "Робочий час водіїв з ненормованим робочим днем обчислюється в робочих днях (крім роботи у святкові дні, що обчислюється в годинах)." Ну, а як вже компенсація за перепрацьований час, то водіям надається додаткова оплачувана відпустка (7 днів) та встановлюється доплата 25% тарифної ставки (окладу), на комерційних підприємствах розмір доплати може бути інший. До речі, інформацію я взяла з газети "Оплата праці" №20 та 22 за 2010рік.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 19 серпня 2014, 14:47
Звідки: Київ
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Київ

Re: ненормований робочий день для водія

ІринаАнатолівна » 23 грудня 2014, 16:11

Дякую Вам за відповідь. А можна ще уточнити, як правильно передбачити кількість перепрацьованого часу (для занесення до колективного договору), якщо водій нашої установи виконує роботу понад нормальну тривалість робочого часу тільки у тому разі, коли в районі (тобто по селах) проводяться якісь заходи (свята) і він безпосередньо там задіяний (привезти начальника, атрибути до свят і т.п.)?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 44
З нами з: 25 листопада 2014, 16:19
Звідки: Київ
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей