щодо обмеження заробітної плати ( 8526 грн.)

щодо обмеження заробітної плати ( 8526 грн.)

vikylik » 10 лютого 2015, 16:36

Чи потрапляють під обмеження зарплати (8526 грн.) доходи працівників територіальних центрів (комунальних бюджетних установ)?
Розглянемо приклад: працівнику у лютому місяці нараховано зарплату 6000 грн., а також донараховано премію за січень 3000 грн. Чи входить вказана премія у дохід працівника за січень чи за лютий?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 19 лютого 2014, 15:13
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: щодо обмеження заробітної плати ( 8526 грн.)

marg@ » 19 лютого 2015, 15:11

Допоможіть будь-ласка в наступній ситуації:
Якщо керівнику бюджетної установи надає премію головний розпорядник коштів, але в межах фонду заробітної плати нашої установи і в зв"язку з цим розмір нарахованої заробітної плати перевищує 7 мінімальних окладів. Чи буде це порушенням відповідно до Закону обмеження заробітної плати?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 19 лютого 2015, 14:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: щодо обмеження заробітної плати ( 8526 грн.)

Вітковська Ольга » 24 лютого 2015, 17:13

так, зарплата не повинна перевищувати 8526 грн.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: щодо обмеження заробітної плати ( 8526 грн.)

Evridika » 04 березня 2015, 15:54

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, якщо у директора державної установи перевищення 7 мінімальних заробітних плат за рахунок індексації, чи є це порушенням?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 05 червня 2013, 13:51
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: щодо обмеження заробітної плати ( 8526 грн.)

Вітковська Ольга » 04 березня 2015, 15:55

повинна бути не більше 7 мінзаралат - коригуємо за рахунок додаткової зарплати, у т.ч. індексації
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: щодо обмеження заробітної плати ( 8526 грн.)

Evridika » 04 березня 2015, 16:00

Дякую за відповідь! А чи стосується таке обмеження матеріальної допомоги і компенсації відпустки? Взагалі є якісь нюанси?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 05 червня 2013, 13:51
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: щодо обмеження заробітної плати ( 8526 грн.)

Вітковська Ольга » 04 березня 2015, 17:20

про матдопомогу у п. 10 розд. ІІІ закону № 76 чітко зазначено, що не враховується
а от, що стосується компенсації - тільки усні розяснення мінсоцполітики за якими її теж не враховують
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
cron