Компенсация за проезд соц.рабочим Терцентра

Компенсация за проезд соц.рабочим Терцентра

Гатченко Лена » 12 лютого 2015, 09:20

Доброе утро! Можно ли выплачивать компенсацию за проезд в городском транспорте социальным рабочим Терцентра ( поездки на рынок, В УПСЗН по оформлению субсидий и т.д.)? Существует ли какой-то механизм компенсации? Заранее благодарна за ответ!!!
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 454
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Компенсация за проезд соц.рабочим Терцентра

Вітковська Ольга » 18 лютого 2015, 22:01

Відповідно до статті 11 Закону України "Про соціальні послуги" особи, що надають соціальні послуги, мають право на забезпечення велосипедами і проїзними квитками або виплату грошової компенсації за їх придбання.
раджу також ознайомитись з листом Мінсоцполітики від 28.04.2010 р. N 4492/0/14-10/014 та комментарем газети "бюджетна бухгалтерія" , див номер за № 20 за 2010 рік
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Компенсация за проезд соц.рабочим Терцентра

Гатченко Лена » 19 лютого 2015, 08:47

спасибо!!!
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 454
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 5 гостей