Порядок 43

Порядок 43

annamastabaeva2510 » 26 лютого 2015, 13:57

Добрый день, подпадает ли начальник территориального управления органа госслужбы под действие Постановления 43: оплата в размере должностного оклада?заранее спасибо
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 49
З нами з: 12 листопада 2014, 16:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Порядок 43

annamastabaeva2510 » 27 лютого 2015, 13:41

Подібне роз’яснення було надано листом Мінсоцполітики від 09.09.2014 № 3761/0/10-14/13 щодо застосування норм статті 32 Закону України „Про Державний бюджет України на 2014 рік”. Тобто таке обмеження не стосується заступників керівників центральних органів виконавчої влади та інших державних органів, керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 49
З нами з: 12 листопада 2014, 16:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 11 гостей