Доплата за виконання обов"язків тим. відс. працівиків

Доплата за виконання обов"язків тим. відс. працівиків

vostok » 30 березня 2015, 14:53

Згідно постанови КМУ № 65 від 01.03.2014 пункт 12. Тимчасове припинення встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників (крім лікарів, фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою і професіоналів з вищою немедичною освітою та наукових працівників, що допущенні до медичної діяльності, молодших медичних сестер, соціальних робітників, вихователів, помічників вихователів, учителів, майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів), ця постанова тільки для державного бюджету. Ми комунальний заклад районний будинок культури фінансуємось з місцевого бюджету і з 01.04.2015 іде працівник у відпустку по вагітності та пологах, а її обов"язки потрібно буде комусь виконувати чи можна цю доплату застосовувати нам? Спасибі.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 24
З нами з: 13 квітня 2011, 10:40
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: Доплата за виконання обов"язків тим. відс. працівиків

Вітковська Ольга » 14 квітня 2015, 14:39

для комунальних установ для постанова має рекомендований характер (п. 13 постанови № 65)
тому, якщо на місцевому рівні органи місцевого самоврядування затвердили свої Заходи, де є таке обмеження, то тільки в цьому разі не можна встановити доплату
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість