Виплата надбавок та визначення посадових окладів

Виплата надбавок та визначення посадових окладів

Наталі » 07 квітня 2014, 19:28

1.Підкажіть будь - ласка, за яким пунктом Умов о плати праці 308/519 від 05.10.2005р.визначити тарифний розряд працівнику, яка прийнята на посаду завідуюча фельдшерсько-акушерським пунктом ЦПМСД ,і має диплом за спеціальністю Сестринська справа?
2.Чи зберігається надбавка за тривалість безперервної роботи, за заступником головного лікаря з медичного обслуговування населення ЦПМСД яка прийнята на основну посаду та має сумісництво 0,5 посади лікаря педіатра дільничого, до цього працювала в ЦРЛ лікарем педіатром дільничим?
3. Лікар терапевт дільничий прийнята в ЦПМСД що знаходиться в селищі міського типу що відноситься до міської місцевості на 1,0 посади постійно та обслуговує міське населення, та 0,5 посади по сумісництву, що обслуговує сільське населення, як виплачується надбавка за тривалість безперервної роботи такому працівнику в яких відсотках?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 07 квітня 2014, 18:51
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Виплата надбавок та визначення посадових окладів

Трохименко Людмила » 10 квітня 2014, 06:59

Щодо 1-го запитання.
Ви не вказали, чи має працівник кваліфікаційну категорію. Але, враховуючи, що фахівець має диплом за спеціальністю "Сестринська справа", його тарифний розряд визначається за п.п. 2 п. 2.2.8 Умов № 308/519 (сестри медичні) з 6 по 9 тарифні розряди з урахуванням кваліфікаційної категорії, що відповідає таким посадовим окладам станом на 01.12.2013:
- сестра медична без категорії - 1235 грн.;
- сестра медична другої кваліфікаційної категорії - 1312 грн.;
- сестра медична першої кваліфікаційної категорії – 1397 грн.;
- сестра медична вищої кваліфікаційної категорії – 1474 грн.
Після визначення посадового окладу не забудьте про його підвищення на 10-20 відсотків залежно від кількості посад фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою ( з урахуванням посади завідувача) у ФАПі за штатним розписом. Ця норма передбачена п. 2.2.9 Умов № 308/519.

Щодо 2 запитання.
Ураховуючи, що п. 4.1.1 розд. 4 Умов № 308/519 керівники закладів та їх заступники не передбачені, право на надбавку за тривалість безперервної роботи заступник головного лікаря ЦПМСД не має.
Разом з цим, надбавка за тривалість безперервної роботи нараховується кожного місяця як за основною посадою так і за сумісництвом (п. 13 розд. 4 Умов № 3085/519). З огляду на викладене, особі, яка працює за сумісництвом на посаді лікаря-педіатра дільничного, зазначена надбавка нараховується за фактично відпрацьований час у розмірі, що відповідає стажу роботи на цій посаді (з урахуванням попереднього стажу роботи на посаді лікаря-педіатра дільничного).

Щодо 3 запитання.
Із положень пп. 1 п. 4.1.1 Умов № 308/519 випливає, що медичні працівники як амбулаторій сімейної медицини, які є самостійними закладами, так і тих, що є структурними підрозділами ЦПМСД, центральних районних, районних та міських лікарень, мають право на надбавку за тривалість безперервної роботи у розмірі до 40 відсотків посадового окладу.
Отже, працівник має отримувати надбавку за тривалість безперервної роботи у розмірі 40 відсотків як за основною посадою, так і за сумісництвом.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Виплата надбавок та визначення посадових окладів

Наталі » 13 квітня 2014, 17:58

Я Вам дуже вдячна за відповідь це мені дуже допомогло в роботі!!!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 07 квітня 2014, 18:51
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей