Надбавка для техпрацівника бюджетної установи

Надбавка для техпрацівника бюджетної установи

selene svyato » 27 травня 2014, 14:03

Чи можна виплачувати техпрацівнику бюджетної установи надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 18
З нами з: 27 травня 2014, 12:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка для техпрацівника бюджетної установи

Olga_K » 28 травня 2014, 07:07

selene svyato написав:Чи можна виплачувати техпрацівнику бюджетної установи надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи?

згідно Постанови КМУ від 30.08.2002р. №1298 п.3.2а (надбавки) та п.3.3а (доплати) можуть встановлюватись у розмірі до 50% посадового окладу
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 980
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Надбавка для техпрацівника бюджетної установи

batywka » 29 травня 2014, 14:32

Надбавку техпрацівнику можна встановити за складність і напруженість у роботі, якщо це передбачено кол.угодою.(зг. постанови 1298)
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 28 серпня 2014, 11:35
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: Надбавка для техпрацівника бюджетної установи

Руслан Пол » 13 червня 2014, 09:41

Згідно ПОСТАНОВИ від 1 березня 2014 р. № 65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету", та п.12 ЗАХОДІВ щодо економного та раціонального використання державних коштів... заборонено встановлювати доплати.

п.12 Тимчасове припинення встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників (крім лікарів, фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою і професіоналів з вищою немедичною освітою та наукових працівників, що допущенні до медичної діяльності, вихователів, помічників вихователів, учителів, майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів).
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 29 травня 2014, 11:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка для техпрацівника бюджетної установи

panyutinorada » 18 червня 2014, 11:30

selene svyato написав:Чи можна виплачувати техпрацівнику бюджетної установи надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи?

Ви маєте на увазі прибиральника службових приміщень сільської ради, тобто працівника умови праці , якого регулюються наказом Мінпраці № 77 від 02.10.96 року ?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей