Материальная помощь на оздоровление

Материальная помощь на оздоровление

Сергей » 06 червня 2014, 11:18

Добрый день! Подскажите пожалуйста,имеет ли право на получение материальной помощи на оздоровление сторож в бюджетной организации(школа)? Спасибо.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 06 червня 2014, 07:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Материальная помощь на оздоровление

Olga_K » 06 червня 2014, 11:56

законодательной выплаты материальной помощи на оздоровление нет, но если утверждено в ФОТ и в колдоговоре-то возможно. у нас, например, к отпуску материальная помощь в размере 50% должностного оклада. Это утверждается где-то в мае каждый год при утверждении городского бюджета
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 980
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Материальная помощь на оздоровление

1247 » 08 червня 2014, 13:04

Нормативными документами предусмотрена выплата материальной помощи, в том числе и на оздоровление в размере не более должностного оклада в год ( на наду приказа действующий размер оклада0 выплата в бюджете не является обязательной ) кроме отдельных категорий (медики и т.п.) куда сторожа не попадают) Выплата воозможна за счет экономии ФЗП.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 294
З нами з: 14 січня 2012, 11:11
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Одесская область

Re: Материальная помощь на оздоровление

ANNA6724 » 16 червня 2014, 13:37

Чи виплачується матеріальна допомога на оздоровлення зовнішньому суміснику, який працює на 0,5ст.?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 114
З нами з: 19 вересня 2014, 10:32
Звідки: Сумы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: Материальная помощь на оздоровление

Трохименко Людмила » 16 червня 2014, 13:46

Якщо виплата мат допомоги передбачена для працівників, то робота за сумічництвом не має значення.
В той же час, деякими нормативно-правовими актами передбачено пряму норму щодо виплати матдопомоги на оздоровлення тільки за основною посадою (наприклад, педагогічним працчівникам).
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Материальная помощь на оздоровление

Руслан Пол » 01 липня 2014, 11:34

Згідно постанови КМУ 1298 п. 4. Надати право керівникам місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, при яких створені централізовані
бухгалтерії, керівникам бюджетних установ, закладів та організацій
в межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисах доходів
і видатків:
б) надавати працівникам матеріальну допомогу, в тому числі на
оздоровлення, в сумі не більше ніж один посадовий оклад на рік,
крім матеріальної допомоги на поховання; ( Підпункт "б" пункту 4
із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1970
( 1970-2002-п ) від 25.12.2002 )
Такщо можна надавати, якщо е вільні кошти і "добра воля керівника"
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 29 травня 2014, 11:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей