Надбавка за безперервну роботу

Надбавка за безперервну роботу

Len4ik » 10 червня 2014, 14:51

Добрий день! Підскажіть будь-ласка чи нараховується надбавка за безперервну роботу головній медичній сестрі, яка працює в Центрі сімейної медицини.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 10 червня 2014, 14:39
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка за безперервну роботу

Трохименко Людмила » 16 червня 2014, 13:38

Не встановлюється така надбавка головній медичній сестрі, тому що вона не обслуговує прикріплене населення (не працює на дільниці) ЦПМСД (п. 4 Умов № 308/519).
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Надбавка за безперервну роботу

Len4ik » 17 червня 2014, 07:22

Трохименко Людмила написав:Не встановлюється така надбавка головній медичній сестрі, тому що вона не обслуговує прикріплене населення (не працює на дільниці) ЦПМСД (п. 4 Умов № 308/519).


Дякую за відповідь!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 10 червня 2014, 14:39
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка за безперервну роботу

rusya » 04 липня 2014, 14:40

чи зараховується до стажу державної служби для виплати надбавки за вислугу років державному службовцю період перебування жінки:
1) у відпустці у звязку із вагітністю та пологами? (період з 09.09.2010р. по 20.01.2011р.)
2) у відпустці по догляду до 3-х років? (період з 21.01.2011р. по 11.06.2012р.) Дякую
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 18
З нами з: 29 травня 2014, 07:01
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка за безперервну роботу

panyutinorada » 07 липня 2014, 09:20

rusya написав:чи зараховується до стажу державної служби для виплати надбавки за вислугу років державному службовцю період перебування жінки:
1) у відпустці у звязку із вагітністю та пологами? (період з 09.09.2010р. по 20.01.2011р.)
2) у відпустці по догляду до 3-х років? (період з 21.01.2011р. по 11.06.2012р.) Дякую

Згідно п. 3 Порядку обчислення стажу державної служби , затвердженого постановою КМУ від 03.05.94 р. № 283 період перебування працівниці у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років включається до стажу державної служби.
Інші періоди, що зараховуються до стажу держсужби, названі у пп.2 і 3 Порядку № 283, але відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами серед них нема.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка за безперервну роботу

Вітковська Ольга » 07 липня 2014, 14:04

Добрый день!
Зато в абз.2 п.3 Порядка № 283 сказано о том, что стаж госслужбы засчитывают "період, коли державний службовець не працював з поважних причин, але залишався у трудових відносинах з державним органом".
на сайте национального агенства по вопросам Госслужбы сказано: "Чинним законодавством з питань державної служби не передбачено вичерпного переліку поважних причин, коли державний службовець не працював, але залишався у трудових відносинах з державним органом. До періодів відсутності працівника на роботі з поважних причин можна віднести відсторонення від виконання повноважень за посадою у зв'язку з невиконанням службових обов'язків, що призвело до людських жертв або заподіяло значної матеріальної чи моральної шкоди громадянинові, державі, підприємству, установі, організації чи об'єднанню громадян, довготермінове відрядження, перебування на лікарняному листі тощо.
поэтому период отпуска по беременности и родам, на который выдают листок нетрудоспособости и в этот период госслужащий не работает, но находится в трудовых отношениях, засчитывают в стаж
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Надбавка за безперервну роботу

panyutinorada » 08 липня 2014, 08:51

Дякую, Ольго, за слушне зауваження.
Оскільки робота на посадах в органах місцевого самоврядування теж зараховується до стажу держслужби, то ця ситуація стосується мене особисто.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка за безперервну роботу

Вітковська Ольга » 09 липня 2014, 15:54

Будь ласка :)
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей