Виплата надбавки за обсяг та якість виконаної роботи

Виплата надбавки за обсяг та якість виконаної роботи

B Natalia » 01 липня 2014, 10:04

Підкажіть будь-ласка як правильно обрахувати надбавку за обсяг , а саме за якість виконаної роботи медичним працівникам що надають первинну медичну допомогу?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 21
З нами з: 01 липня 2014, 09:57
Звідки: Ukraine, Ровно
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Виплата надбавки за обсяг та якість виконаної роботи

Трохименко Людмила » 02 липня 2014, 10:07

Доброго дня!
Порядок встановлення надбавок за обсяг та якість виконаної роботи медичним працівникам закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2013 р. № 977.
Ознайомитися з цим Порядком та коментарем редакції ви можете переглянувши газету "Оплата праці", 2014, № 3, с. 4.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Виплата надбавки за обсяг та якість виконаної роботи

B Natalia » 02 липня 2014, 11:27

Підкажіть будь-ласка, якщо працівник працює завідувачем амбулаторії ЗПСМ це основне місце роботи , а по сумісництву працює лікарем ЗПСМ? Чи поширюється надбавка за обсяг виконаної роботи на завідувачів амбулаторій ЗПСМ?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 21
З нами з: 01 липня 2014, 09:57
Звідки: Ukraine, Ровно
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Виплата надбавки за обсяг та якість виконаної роботи

Трохименко Людмила » 11 липня 2014, 13:40

Категорії медичних працівників, яким встановлюються надбавки, визначено у п. 1 Порядку № 977:
— лікарям загальної практики — сімейним лікарям;
— лікарям-педіатрам дільничним;
— лікарям-терапевтам дільничним (далі — лікарі);
— молодшим спеціалістам з медичною освітою, у тому числі фельдшерам та акушерам (далі — сестри медичні), що працюють разом із зазначеними лікарями та обслуговують прикріплене до них населення, які надають первинну медичну допомогу.
Оскільки обмежень щодо встановлення надбавок за обсяг та якість виконаної роботи сумісникам не встановлено, такі надбавки виплачуються як за основною посадою, так і за сумісництвом за наявності відповідних показників.
Отже, як лікар, який обслуговує прикріплене населення, такий працівник має право на надбавку за обсяг виконуваної роботи.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Виплата надбавки за обсяг та якість виконаної роботи

B Natalia » 17 липня 2014, 10:06

А для завідувача амбулаторії ЗПСМ надбавка нараховується за обсяг виконаної роботи?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 21
З нами з: 01 липня 2014, 09:57
Звідки: Ukraine, Ровно
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей