оплата праці тренерів-викладачів

Re: оплата праці тренерів-викладачів

Сорокина Татьяна » 07 лютого 2017, 18:19

Yulia30, в мене є така надбавка. Ще в мене є розяснення, що головному бухгалтеру вона світить))))))) Сама особисто цим цікавилась.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 29
З нами з: 10 січня 2017, 13:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: оплата праці тренерів-викладачів

Сорокина Татьяна » 07 лютого 2017, 18:21

Yulia30, але я особисто вважаю, що головний бухгалтер відношення що високоякісного процесу не має ніякого)))) ще інструктор-методист, ще півбіди))))
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 29
З нами з: 10 січня 2017, 13:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: оплата праці тренерів-викладачів

Сорокина Татьяна » 07 лютого 2017, 18:27

ДІВЧАТА!!!! Поясніть, як так виходить, що ми читаємо одні і ті нормативні постанови, а розуміємо и рахуємо по різному. Навіть на моєму питанні, у всіх нас різне бачення одно і того ж. Всі ми рахуємо Заробітну плату у відрядженні по різному, і табелюємо по-різному. Де правда????
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 29
З нами з: 10 січня 2017, 13:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: оплата праці тренерів-викладачів

Сорокина Татьяна » 07 лютого 2017, 18:46

Подклада Людмила, п. 8 Інструкції про відрядження "Замість днів відпочинку, не використаних за час відрядження, інші дні відпочинку після повернення з відрядження не надаються". Значить переноси, про які ст. 73 КЗпП каже не підходять.
лишається тільки ст.107 КЗпП про подвійну оплату.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 29
З нами з: 10 січня 2017, 13:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: оплата праці тренерів-викладачів

Виктолина » 07 лютого 2017, 19:27

у тренера почасовая оплата. следовательно и оплачиваются часы в те дни когда тренер был в командировке по среднему. почему я должна ему оплачивать по среднему за день, а не за час?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 18
З нами з: 31 жовтня 2014, 08:59
Звідки: Северодонецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Re: оплата праці тренерів-викладачів

Сорокина Татьяна » 07 лютого 2017, 19:46

Виктолина, потому что тренеру мы платим не за часы, а по тарификации на месяц, независимо от количества отработанных дней и часов в разные месяцы

Потому что почасово нормируется только учебно-тренировочная работа!!!!! а помимо ее тренер обязан выполнять по условиям трудового договора и Положения про ДЮСШ еще другие виды работ, которые нормы не имеют, которые тренер выполняет в дни, когда нет тренировок

Потому что принципы расчета ЗП за дни командировок тренеровок не такой ка педагогов
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 29
З нами з: 10 січня 2017, 13:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: оплата праці тренерів-викладачів

Виктолина » 07 лютого 2017, 20:28

ставка в месяц 96 часов в среднем за них и идёт оплата, а когда он будет заполнять журналы конкретно нигде не прописано. почему же я должна ему оплачивать дни его не выходов на работу, согласно его расписания, пока он в командировке :) ?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 18
З нами з: 31 жовтня 2014, 08:59
Звідки: Северодонецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Re: оплата праці тренерів-викладачів

Сорокина Татьяна » 07 лютого 2017, 20:47

Виктолина, а почему тренер в период соревнований должен работать по расписанию занятий. СОРЕВНОВАНИЯ - это СПОРТИВНАЯ работа
ТРЕНИРОВКИ- УЧЕБНО-ТРЕНИРОВОЧНАЯ
расписанию подлежит ТОЛЬКО УЧЕБНО-ТРЕНИРОВОЧНАЯ РАБОТА
значит у соревнований свое расписание


Дни невыхода на работу - вы наверное имеете ввиду - дни когда нет тренировок?
Работа (рабочий час) тренера состоит их нескольких видов работ.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 29
З нами з: 10 січня 2017, 13:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: оплата праці тренерів-викладачів

Yulia30 » 08 лютого 2017, 09:19

Сорокина Татьяна написав:Yulia30, але я особисто вважаю, що  головний бухгалтер відношення що високоякісного процесу не має ніякого)))) ще інструктор-методист, ще півбіди))))

Не знаю як в Вас, але в нас головний бухгалтер має безпосереднє відношення до продуктивної роботи ДЮСШ, і відповідно до підготовки високоякісних спортсменів!!! При захисті бюджетного запиту у головного розпорядника захистила і обгрунтувала кожну копійочку на утримання нашої школи! Мої тренери, як ніхто отримують спорт.інвентар і возять на змагання всіх учнів яких вважають за потрібне (отримуючи кошти на відрядження на всю команду). А якщо бухгалтер тільки і робить, що нараховує з.п. то звичайно про який вклад в високоякісних спортсменів може бути...
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 20 січня 2017, 12:00
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: оплата праці тренерів-викладачів

Сорокина Татьяна » 08 лютого 2017, 09:44

Yulia30, я не знаю де таке є, що гол бух нараховує тільки ЗП))))))))))))
він сама головна людина!!!!!
але безпосередньо не проводить навчально-виховний процес зі спорстменами, не покращую їх майстерність, щоб в результаті вони попали в збірну команду України.....
а захищати суми, відряджати і купувати інвентар, все це входить до наших прямих обов'язків, за які мі отримуємо ЗП)))))))
Про це можна вперечатись довго, але головне, що це не заборонено.
А як показує практика, у всіх різне бачення одно і того ж, і це не значить, що моя думка правильна. А нараховувати та встановлювати треба відповідно до Законодавства, а не думок.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 29
З нами з: 10 січня 2017, 13:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: оплата праці тренерів-викладачів

vvvvv » 26 січня 2018, 09:33

Тренер-викладач, який працює вкомплекснійдитячо-юнацькій спортивній школі (КДЮСШ) має:11-й тарифний розряд;— надбавку завислугу роківу розмірі 10 % посадового окладу;— тижневе навантаження —14академічних годин (установлено при тарифікації).При цьому щоденний графік його роботи такий: понеділок —2год; вівторок — 4 год; четвер —4год;п’ятниця – 2 год.;субота —2год;середа,неділя вихідний день.Зазначеного працівниказгідно календарного плану відряджають на змагання на 3 календарні дні (з 17.01.2018 по 19.01.2018 року). Згідно графіку роботи 17.01.2018 року у тренера вихідний, у зв’язку з чим виникає запитання: як оплатити працю тренера-викладача, якщо день відрядження співпадає з вихідним днем? Як правильно розрахувати середню заробітну плату під час відрядження?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 09 січня 2012, 21:03
Звідки: Черкассы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская Область

Поперед.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron