Зменшення розміру заробітної плати

Зменшення розміру заробітної плати

alleksa-16 » 29 липня 2014, 15:38

Доброго дня! Я працюю в бюджетній установі. Щомісяця за розпорядженням керівника нараховується всім працівникам премія (у % до посадового окладу). В липні місяці мені зменшено розмір відсотків: постійно було 70%, а в липні стало 40%. Керівництво ніяк не попереджувало мене.
В колективному договорі є такий пункт: "Виплачувати щомісячно премію в разі виконання дохідної частини бюджету".
В положенні про преміювання є пункт: "Рішення про зменшення розміру премії працівникам керівник вправі прийняти одноосібно".
Чи правомірні дії керівника? Чи повинен він був попередити про зменшення розміру премії?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Re: Зменшення розміру заробітної плати

1247 » 30 липня 2014, 16:44

Если в колективном договоре записано в % от должностного оклада, то уменьшая этот процент в определенном месяце руководитель должен отобразисть в приказе причину понижения. Кроме того в Положении о премировании (приложениек колдоговору) должны быть критерии, при которых работнику частично уменьщается премия, а за что его лишают полностью. Если денег нет, от суммы которя идет на премирование должен остаться тот же процент, но фактическая сумма может быть меньше. И вообще то распределение премии должно согласовываться с профсоюзом. Но если вы приняли такие условия, что руководитель решает все, то он должен указать за что снижает.
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Одесская область

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot], dubenj, Google [Bot] і 9 гостей