утримання по виконавчим листам

утримання по виконавчим листам

panyutinorada » 05 серпня 2014, 10:53

Із заробітної плати працівниці стягуються аліменти на утримання дитини ( 25 %). А цього місяця на цю працівницю до установи надійшло два виконавчих листа ( на різні теми). В одному виконавчому листі постановляють стягувати 20 %, в іншому також 20 % до повного погашення заборгованості. Отже, згідно виконавчих документів з особи потрібно утримувати 25+20+20 = 65 % із заробітної плати ? Хіба це можливо ? КЗпП і Законом України " Про оплату праці" передбачені обмеження щодо утримань із заробітної плати, як тоді діяти ?
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.

Re: утримання по виконавчим листам

Гатченко Лена » 05 серпня 2014, 21:06

Позвоните в исполнительную службу и уточните как удерживать. У меня было 2 исп.листа на одну работницу по 20% каждый, я позвонила в исп.службу и мне ответили, что надо исполнить один лист, потом другой, т.к. получателем в двух случаях была исп.служба. Я где-то читала, что исп.листы удерживаются в порядке очередности, точно не буду утверждать.
Мешканець
Мешканець

Подякували: 9 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: утримання по виконавчим листам

panyutinorada » 06 серпня 2014, 15:28

Дякую, зрозуміло, що потрібно звонити до виконавчої служби . Я сподівалась отримати відповідь на своє питання на цьому форумі, але марно....
Отже, рятування потопаючих - справа самих потопаючих ?
Коронована особа
Коронована особа

Подякували: 2 раз.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 11 гостей