Допомога на оздоровлення

Допомога на оздоровлення

Евгеній » 19 лютого 2014, 09:09

Чи є матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бухгалтерії Центру первинної медико-санітарної допомоги обов'язковою виплатою?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 19 лютого 2014, 09:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Допомога на оздоровлення

Трохименко Людмила » 19 лютого 2014, 10:28

Допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу під час надання основної щорічної відпустки є обов’язковою виплатою виключно для МЕДИЧНИХ і ФАРМАЦЕВТИЧНИХ працівників державних та комунальних закладів (установ). Це передбачено п. 2 постанови КМУ від 11.05.2011 р. № 524.
Працівники бухгалтерії ЦПМСД до медичних працівників не відносяться.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей