Надбавка за вислугу років фахівцю із соц. роботи, який працював у Центрі по нарахуванню соц. виплат.

Надбавка за вислугу років фахівцю із соц. роботи, який працював у Центрі по нарахуванню соц. виплат.

milok » 06 грудня 2018, 17:30

Вітаю! Дивіться, така ситуація: особа безперервно працювала у (тоді) Центрі по нарахуванню та виплаті допомог і соц. компенсацій УПСЗН на посаді спеціаліста по нарахуванню та виплаті допомог, а потім начальником цього ж відділу з 03.03.2003 р. по 22.08.2012 р., а пізніше без єдиного дня перерви почала працювати у нашому терцентрі на посаді фахівця із соціальної роботи I категорії з 23.08.2012 р. і працює по даний час. В мене питання: чи враховується стаж роботи у цьому Центрі по нарахуванню та виплаті допомог до такого стажу, що дає право на надбавку за вислугу років, чи тільки час роботи у терцентрі? Я знаю, що у п.3 "нашого" наказу від 15.06.2011 №239 зазначено інформацію про те, КОМУ зараховується такий стаж роботи, але там не вказані конкретні установи та посади. Тобто, Центр по нарахуванню виплат - це ж теж соціальна сфера? Тобто, по логіці, людина, працюючи безперервно у соціальній сфері з 03.03.2003 р., ВЖЕ повинна отримувати надбавку за вислугу років у розмірі 20%, бо вона ВЖЕ має стаж роботи 15 років 9 місяців (якщо ВКЛЮЧАТИ до цього стажу час роботи у центрі по нарахуванню допомог). Тому мене цікавить, - враховувати цей стаж чи тільки той, що у терцентрі?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 06 грудня 2018, 17:06
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черновицкая область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей