Определение фиксированной суммы индексации

Re: Определение фиксированной суммы индексации

Luda_66 » 02 грудня 2015, 08:25

eMelya написав:
Luda_66 написав:у журн. бюджетна бухгалтерія №44 за 24.11.14 стор. 22 було роз"яснення, що індексацію рахувати до змін в оплаті -приміняти пропорційність по старій індексації- до підвищення; і нову фіксовану розраховувати - з дня підвищення , а тепер  є інше роз"яснення(може ці ситуації чимось відрізняються- але ж і там підвищення в середині місяця і там- а рішення ситуації різна? Я вже взагалі нічого не розумію):

Передивився ББ№44 не побачив там подібної ситуації описаної в останньому роз'ясненні, про яке йде мова. Можливо щось пропустив, що за приклад?

там приклад, коли у посадової особи органу місцевого самоврядування з 5 вересня 2014року настало право на підвищення надбавки за вислугу років
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

eMelya » 02 грудня 2015, 21:26

Luda_66 написав:
eMelya написав:
Luda_66 написав:у журн. бюджетна бухгалтерія №44 за 24.11.14 стор. 22 було роз"яснення, що індексацію рахувати до змін в оплаті -приміняти пропорційність по старій індексації- до підвищення; і нову фіксовану розраховувати - з дня підвищення , а тепер  є інше роз"яснення(може ці ситуації чимось відрізняються- але ж і там підвищення в середині місяця і там- а рішення ситуації різна? Я вже взагалі нічого не розумію):

Передивився ББ№44 не побачив там подібної ситуації описаної в останньому роз'ясненні, про яке йде мова. Можливо щось пропустив, що за приклад?

там приклад, коли у посадової особи органу місцевого самоврядування з 5 вересня 2014року настало право на підвищення надбавки за вислугу років

Зрозумів. Так, деяка схожість є. Однак у прикладі ББ№44 йде мова лише про підвищення надбавки з 5.09.2014 року, а у тут підвищення доходу двічі на місяць. До того ж спочатку йде підвищення окладу, яке впливає на надбавку, а потів збільшується розмір самої надбавки за вислугу років. Думаю, це інша ситуація. Хоча я за те, щоб все спрощувати, тобто рахувати за місяць, а не ділити частинами. Все таки у нас заробітна плата нараховується за результатами роботи за місяць (не враховуючи авансу).
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 12 раз.
Регіон: Полтавская область

Luda_66 » 03 грудня 2015, 10:03

дуже вам дякую за відповідь, і я з вами згодна, що потрібно було б рахувати з початку місяця, щоб не путатись, але + ці роз"яснення ще й читають ревізори, і в минуло році у моїх колег була перевірка і вони написали порушенням, що не притримувались пропорційності до змін та після у зарплаті, а тепер чого вони будуть притримуватись: якого із цих роз"яснень, адже у статті про застосування пропорційності не вказувалось про зміну тільки по одному випадку і потім при перевірці докажи, що ти не "осел", і от тепер я не знаю , як надалі діяти.
Мешканець
Мешканець

Luda_66 » 03 грудня 2015, 10:10

eMelya написав:
Luda_66 написав:
eMelya написав:

Зрозумів. Так, деяка схожість є. Однак у прикладі ББ№44 йде мова лише про підвищення надбавки з 5.09.2014 року, а у тут підвищення доходу двічі на місяць. До того ж спочатку йде підвищення окладу, яке впливає на надбавку, а потів збільшується розмір самої надбавки за вислугу років. Думаю, це інша ситуація. Хоча я за те, щоб все спрощувати, тобто рахувати за місяць, а не ділити частинами. Все таки у нас заробітна плата нараховується за результатами роботи за місяць (не враховуючи авансу).

і ще, я на 2 сторінці цієї теми вже описувала питання про 2 зміни у зарплаті за один місяць- прочитайте відповідь, будь ласка, і скажіть , що ви про це думаєте? Бо є вже сумніви чи вірно я зробила і взагалі...
Мешканець
Мешканець

Luda_66 » 03 грудня 2015, 10:24

Трохименко Людмила написав:
Luda_66 написав:
Luda_66 написав:добрий ден, у мене ще одна цікава ситуація виникла: у працівника базовий місяць-грудень 13р., у грудні відбулись такі зміни: з 1 грудня підвищується ранг, а з 15грудня встановлюється доплата за вислугу.Як тут бути із індексацією?

добавляю до питання-ці два підвищення відбулись у грудні 14р.

Доброго дня!
І надбавку за ранг, і надбавку за вислугу років враховують при визначенні фіксованої суми індексації у грудні 2014 р.
Тільки врахуйте пропорційне нарахування такої суми окремо в періоді з 01.12.2014 по 14.12.2014 р. і після 15.12.2014 р. (на нових умовах).

Добрий день, допоможіть розібратися із цим прикладом ще раз на сьогодняшній день- пропорційні по декількам змін в оплаті  в одному місяці діє, чи діє тільки по одному випадку- бо вже запутались вщент???
Мешканець
Мешканець

Надєєва » 03 грудня 2015, 14:57

Допоможіть будь ласка! Це питання вже розглядалось, проте у мене сумніви. В вересні оклад сторожів підвищився з 1218 до 1378, (базовий грудень 2013)Я розрахувала фіксовану суму індексації з доплатою за роботу в нічний час, тому що ця доплата у нас постійна (к-ть відпрацьованих годин різна залежно від місяця). Вийшло ДО підвищення 1411,77, Після підвищення 1597,23 -фіксована 1032,12-185,46= 846,66грн.-цю фіксовану я нараховувала за вересень-листопад. АЛЕ в Балансі № 47 стор. 29 сказано,що "виплати при підсумкованому обліку роб.часу як доплата за роботу в нічний час не можна вважати постійними складовими, оскільки їх розмір увесь час змінюється" і тому фіксована індексація за вересень повинна бути 752,28 грн . Тоді виходить, що у мене неправильно визначена фіксована сторожам? Допоможіть, будь ласка.!!! Який розрахунок вірний?.
Мешканець
Мешканець

Luda_66 » 08 грудня 2015, 11:02

Людмила Трохименко, будь ласка, допоможіть розібратись із вище написаним питанням по індексації, бо рік закінчується- і часу немає для виправлення помилок
Мешканець
Мешканець

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість