Индексация

Индексация

Дёмина Татьяна » 28 листопада 2014, 11:54

Основной работник зарегистрирован ещё как частный предприниматель и имеет ежемесячный доход, выплачивать ли ему по основному месту работы индексацию?Какими нормативными документами при этом пользоваться?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 41
З нами з: 06 листопада 2014, 14:36
Звідки: Украина, Павлоград
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Индексация

panyutinorada » 28 листопада 2014, 16:49

Те що працівник зареєстрований, як ФОП, не обмежує його прав на індексацію заробітної плати за основним місцем роботи.
1. Закон України " Про індексацію грошових доходів населення " № 1282
2. Порядок № 1078 ( зі змінами).
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Индексация

Дьоміна » 01 грудня 2014, 11:21

Большое спасибо! Подскажите, конкретно, на какие пункты закона можно сослаться?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 24
З нами з: 29 травня 2014, 07:19
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Индексация

panyutinorada » 01 грудня 2014, 12:04

Стаття 10 Закону України № 1282-ХІІ наголошує, що доходи індексуються за основним місцем роботи.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей