ЧИ НАРАХОВУВАТИ ІНДЕКСАЦІЮ З 01,01,2015РОКУ

ЧИ НАРАХОВУВАТИ ІНДЕКСАЦІЮ З 01,01,2015РОКУ

galanet » 27 січня 2015, 17:32

ЧИ НАРАХОВУВАТИ ІНДЕКСАЦІЮ З 01,01,2015РОКУ
Поділіться ... хто знає .. чи нараховувати індексацію з 01,01,2015, якщо прийнято рішення владою , що індексація на вирішення місцевих бюджетів???????
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 48
З нами з: 10 квітня 2013, 14:57
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Re: ЧИ НАРАХОВУВАТИ ІНДЕКСАЦІЮ З 01,01,2015РОКУ

Надєєва » 28 січня 2015, 07:57

galanet82 написав:ЧИ НАРАХОВУВАТИ ІНДЕКСАЦІЮ З 01,01,2015РОКУ
Поділіться ... хто знає .. чи нараховувати індексацію з 01,01,2015, якщо прийнято рішення владою , що індексація на вирішення місцевих бюджетів???????

http://balance.ua/news/all/post/indeksa ... 2014-goda/
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 353
З нами з: 29 травня 2014, 07:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ЧИ НАРАХОВУВАТИ ІНДЕКСАЦІЮ З 01,01,2015РОКУ

galanet » 28 січня 2015, 13:16

так суть не в тому чи вона є ... індексація... вона то є .. індекс є..., але порядок повинен бути змінений з січня 2015року ... Хто знає.. коли ці зміни будуть і які вони... і яка роль місцевих та державних бюджетів , якщо вони тепер вирішують чи нараховувати в своїх підпорядкованих організаціях індексацію чи призупинити .. в межах своїх фін можливостей
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 48
З нами з: 10 квітня 2013, 14:57
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Re: ЧИ НАРАХОВУВАТИ ІНДЕКСАЦІЮ З 01,01,2015РОКУ

Гатченко Лена » 30 січня 2015, 09:16

В газете Бюджетная бухгалтерия от 26.01.2015г. №4 на стр.38 дана консультация:
Индексация денежных доходов: ; в ожидании особого порядка
К сожалению, в этом вопросе не обошлось без противоречий. С одной стороны, ст. 5 Закона об индексации дополнили новым абзацем, в котором сказано следующее: проведение индексации денежных доходов населения осуществляется в пределах финансовых ресурсов бюджетов всех уровней, бюджета ПФУ и бюджетов других фондов соцстрахования (п. 31 ч. I Закона N 76).
Получается, что теперь индексация - выплата не обязательная и ее можно выплачивать в пределах ФОТ? Но давайте не будем спешить с выводами, поскольку наряду с этой нормой действуют две другие, а именно:
- п. 14 разд. ІІI <Заключительные положения> Закона № 76, где сказано: порядок проведения индексации зарплаты, денежного обеспечения, пенсионных и социальных выплат должен утвердить Кабмин по результатам первого полугодия 2015 года;
- ч. 9 Заключительных положений Закона о Госбюджете-2015, согласно которой нормы Закона об индексации в 2015 году следует применять в порядке и размерах, установленных Кабмином, в пределах финансовых ресурсов.
Таким образом, как и прежде, ждем особого порядка проведения индексации от Кабмина. До этого момента начислять индексацию нужно по старым правилам.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 454
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ЧИ НАРАХОВУВАТИ ІНДЕКСАЦІЮ З 01,01,2015РОКУ

galanet » 30 січня 2015, 12:33

Ну от і саме це я мала на увазі
Але у нашому районі , сказали всім школам нараховувати , так що я вже нарахувала ...
Дякую Вам за Вашу відповідь :roll:
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 48
З нами з: 10 квітня 2013, 14:57
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей