Індексація

Індексація

eMelya » 30 жовтня 2014, 16:20

Ulyasya, 1. якщо Ви пишете, що працівника переведено в вересні, для чого потрібний дохід та індексація серпня? Вище я написав, потрібні дані про доходи до і після переведення. Якщо переведено в вересні то порівнюйте доходи вересня: доходи друга посада мінус доходи перша посада - більше чи менше індексації по першій посаді. Якщо менше, то залишається індексація та базовий місяць по першій посаді.

2.
Ulyasya написав:То у жовтні я виплачую: 1263,00+189,45+63,15+88,06
Що тут за цифри важко зрозуміти. Зрозуміло тільки 1263 - оклад, 88,06 - фіксована сума індексації. Що таке 189,45 та 63,15?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

OLYLY » 30 жовтня 2014, 16:44

Державний службовець працював з серпня 2014 р.по строковому договору,після проведення конкурсу на заміщення вакантної посади в жовтні 2014,договір розірвано и працівника призначили на постійне місце роботи.Чи можна вважати серпень базовим для нарахування індексації.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 20 травня 2014, 10:59
Звідки: Киев
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Індексація

Ulyasya » 31 жовтня 2014, 12:10

eMelya, 189,45 (15%) та 63,15 (5%) - обов'язкові надбавки
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 173
З нами з: 22 серпня 2012, 16:32
Звідки: Львов
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Львовская область

Індексація

eMelya » 31 жовтня 2014, 14:01

Ulyasya написав:eMelya, 189,45 (15%) та 63,15 (5%) - обов'язкові надбавки
Зрозуміло. Для індексації важливий термін -  постійні надбавки.

Ulyasya написав:То у жовтні я виплачую: 1263,00+189,45+63,15+88,06
Все правильно, за жовтень 1263,00+189,45+63,15+88,06 (фіксована сума індексації з вересня, без змін виплачується кожен місяць пропорційно відпрацьованому часу). Жовтень базовий.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

eMelya » 31 жовтня 2014, 14:06

OLYLY написав:Державний службовець працював з серпня 2014 р.по строковому договору,після проведення конкурсу на заміщення вакантної посади в жовтні 2014,договір розірвано и працівника призначили на постійне місце роботи.Чи можна вважати серпень базовим для нарахування індексації.
"У разі коли сума збільшення заробітної плати більша, ніж сума індексації, яка повинна нараховуватися за відповідний місяць, такий місяць вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації" постанова 1078 п.10-2
Індексації з серпня по жовтень 2014 не було, якщо доходи по новій посаді більші від попередньої посади, то жовтень базовий.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

OLYLY » 31 жовтня 2014, 14:34

eMelya написав:Індексації з серпня по жовтень 2014 не було, якщо доходи по новій посаді більші від попередньої посади, то жовтень базовий.
ЭТО ПОНЯТНО ПРИ   ПЕРЕВОДЕ. У НАС УВОЛЬНЕНИЕ (РАБОТАЛА ПО ДОГОВОРУ )С ВЫПЛАТОЙ  КОМПЕНСАЦИИ,И НАКАЗ НА ПРИЕМ
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 20 травня 2014, 10:59
Звідки: Киев
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Індексація

Ulyasya » 31 жовтня 2014, 14:42

eMelya, дякую Вам за пояснення.
Але ще вернуся до першого запитання: доходи друга посада мінус доходи перша посада - більше чи менше індексації по першій посаді.
більше чи менше індексації по першій посаді - індексація 149,81, та що повинна би була бути нарахована за вересень?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 173
З нами з: 22 серпня 2012, 16:32
Звідки: Львов
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Львовская область

Індексація

eMelya » 31 жовтня 2014, 20:50

Ulyasya, так, все за вересень, підвищення доходів та індексація
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

eMelya » 31 жовтня 2014, 21:16

OLYLY написав:ЭТО ПОНЯТНО ПРИ ПЕРЕВОДЕ. У НАС УВОЛЬНЕНИЕ (РАБОТАЛА ПО ДОГОВОРУ )С ВЫПЛАТОЙ КОМПЕНСАЦИИ,И НАКАЗ НА ПРИЕМ
"Для працівників, яких переведено на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі або організації, а також переведено на роботу на інше підприємство, в установу або організацію або в іншу місцевість, та у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці у разі  продовження такими працівниками роботи сума індексації зберігається, якщо сума збільшення заробітної плати менша, ніж сума індексації, яка повинна нараховуватися за відповідний місяць" Постанова 1078 п.10-2

Підстави припинення трудового договору: "переведення працівника, за його згодою, на інше підприємство, в установу, організацію або перехід на виборну посаду" Ст. 36 КЗпПУ п.5

Если Вы обратили внимание, чтобы перевести работника на другое предприятие без увольнения так же не обойтись. Но индексацию определяем по тому же принципу (п.10-2) Все данные с предыдущего места работы о доходе, индексации и базовом месяце сравниваем с новыми доходами. Тем более, то же самое проделывается на одном и том же предприятии.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Ulyasya » 01 листопада 2014, 22:08

eMelya, ще раз Вам дякую!
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 173
З нами з: 22 серпня 2012, 16:32
Звідки: Львов
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Львовская область

Індексація

OLYLY » 03 листопада 2014, 08:52

eMelya написав:Если Вы обратили внимание, чтобы перевести работника на другое предприятие без увольнения так же не обойтись. Но индексацию определяем по тому же принципу (п.10-2) Все данные с предыдущего места работы о доходе, индексации и базовом месяце сравниваем с новыми доходами. Тем более, то же самое проделывается на одном и том же предприятии
У нас слово "перевод" не звучит. Увольнение
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 20 травня 2014, 10:59
Звідки: Киев
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Індексація

Lorik27 » 03 листопада 2014, 09:37

Спеціаліст вийшов на роботу з декретної відпустки в жовтні 2014 року. Підскажіть, будь ласка, який базовий місяць для індексації - грудень 2013 року чи жовтень 2014 року.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 23 листопада 2013, 07:00
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Індексація

eMelya » 03 листопада 2014, 10:19

OLYLY, Какая статья указана в приказе на увольнение, так и действуйте. Для вновьпринятых на работу базовый месяц предыдущий приёму, месяц приёма уже участвует в расчете индексов. Пост 1078 п.10-1
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

eMelya » 03 листопада 2014, 10:28

Lorik27, що мається під декретною відпусткою? Дородова та післяродова чи для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку? Спеціаліст вийшов на роботу - після декретної відпустки мало хто виходить на роботу.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Aniko » 05 листопада 2014, 14:38

Если в октябре появилась выслуга 10%, а до этого платилась индексация (не фиксированная) по базовому месяцу январь 2013г., то теперь как платить? Если я правильно поняла ,то нужно от сумы индексации отнять выслугу и разницу заплатить, и базовым месяцем станет месяц повышения постоянным составляющих. Тогда второй вопрос, разницу платить как фиксированную?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 46
З нами з: 28 листопада 2012, 14:18
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Індексація

eMelya » 05 листопада 2014, 16:29

Aniko, да, базовым будет октябрь 2014 года, разница между индексацией и повышением доходов = фиксированная сумма индексации. Платится без изменений ежемесячно пропорционально отработанному времени.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

solnichko » 07 листопада 2014, 09:14

підкажіть будь ласка як розрахувати фіксовану суму індексації мед працівнику який працює сутками. працівник має 6 розряд підвищення було в жовтні. Що брати в розрахунок 1)тільки оклад 2)оклад +  надбавку за нічні.  якщо мажна покажіть на прикладах.Дякую
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 28 березня 2014, 15:55
Звідки: Житомир
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская Область

Індексація

Volodiimr » 07 листопада 2014, 11:52

solnichko написав:оклад +  надбавку за нічні.  якщо мажна покажіть на прикладах.
Поясніть, будь ласка, чому потрібно включати при розрахунку фіксованої індексації збільшення доплати за роботу у нічний час. Адже доплата за роботу у нічний час не є стабільною, одного місяця - одна кількість годин, у другому інша, та навіть працівники можуть відпрацювати в один і той же місяць різну кількість годин, як тоді знімати цю доплату і як пояснити працівникові, що в нього зафіксована менша сума індексації через те, що він відпрацював більше нічних годин.
Якщо виходити з такого принципу, тоді фіксовану індексацію для медичних працівників, які працюють у нічні зміни, потрібно було розраховувати ще з травня.
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 52
З нами з: 08 січня 2013, 11:25
Звідки: Золотой Поток
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Тернопольская Область

Індексація

psi-x » 07 листопада 2014, 13:48

Ulyasya написав:1. Дохід в серпні - 2462,00 грн., індексація - 131,54, дохід з вересня - 2598,00.Переведено на іншу посаду у вересні.
2598,00-2462,00=136,00
136,00<149,81 (можлива інд. і вересні)
чи 136,00>131,54 - індексація пропадає і вересень 2014 р. стає базовим?
Чи правильно я розумію, що базовим залишається січень 2013 р. і у вересні виплачується - 2598,00+149,81?
а я не согласен. Если было повышение (не важно вообще за какой месяц индексация и что там чего больше) то уже базовый будет МЕСЯЦ ПОВЫШЕНИЯ, т.е. СЕНТЯБРЬ. А индексация в этом примере должна фиксироаться и выплачиваться ежемесячно начиная с сентября в сумме 149.81-136=13.81
Я так делаю.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 27 вересня 2012, 13:02
Звідки: New York
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: New York

Індексація

eMelya » 07 листопада 2014, 22:39

Volodiimr, доплата за нічний час не впливає на визначення базового місяця, але враховується для нарахування індексаціїї. Про це вже не раз писали в листах Мінсоцполітики і в різних виданнях. Тому і при розрахункові фіксованої суми індексаціїї нічні враховуються.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість