Індексація

Індексація

EVGENIY » 05 грудня 2012, 19:58

nechivan, Спасибо! Интересно было почитать! Надо будет как нибудь в шапке темы прикрутить!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7608
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 519 раз.
Регіон: Харьковская область

Індексація

Alekso » 07 грудня 2012, 19:38

Помогите пожалуйста в решении следующего вопроса.
Работнику в июне 2012 года установлена надбавка за высокие достижения в работе в размере 25%, сумма надбавки не превышает сумму индексации установленной в июне 2012 года. Индексация работнику в июне месяце начислена по старому, т. е. без учета норм согласно постановления КМУ №526 от 13.06.2012 г., так как надбавка установлена с 01.06.2012 г., а постановление №526 вступило в силу с 21.06.2012 г. Далее привожу комментарий специалистов минсоцполитики: "Зазначена постанова набере чинності з дня її опублікування. Це означає, що застосовувати на практиці нововведення в порядку проведення індексації грошових доходів, унесені постановою, що коментується, слід тільки після набуття нею чинності. До цієї дати всі питання проведення індексації грошових доходів регулюються колишніми нормами Порядку № 1078".
Подскажите пожалуйста, правомерны ли мои действия? Если у кого-нибудь была такая ситуация, поделитесь опытом.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 94
З нами з: 31 травня 2012, 21:04
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая область

Індексація

1247 » 10 грудня 2012, 18:58

Надбавка за высокие достижения в труде установлена законодательно и подлежит индексации. Поскольку у вас приказом надбавка установлена с 1 июня ( т.е. до 21 июня даты опубликования № 526) то июнь вы индексируете по старому. Если У вас работа на основе ЕТС, то следующим базовым будет июль 2012 года и возникнет фиксированная сумма индексации если повышение дохода за счет постоянных составляющих ЗП будет меньше суммы индексации, которую можно начислить в месяце повышения. В сравнительные расчеты по июлю у вас за июнь и июлб войдет надбавка 25%, если она установлена на постоянной основе.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 302
З нами з: 14 січня 2012, 11:11
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Одесская область

Індексація

valentina_o » 12 грудня 2012, 12:49

Подскажите, пожалуйста, если я работаю зам. главного бухгалтера в университете (госслужбы нет), но хочу перейти на работу в государственную службу (совет) главным бухгалтером. Я могу получать индексацию заработной платы, если я расчитаюсь по переводу? В университете у меня база для начисления индексации 2008 год. Спасибо
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 12 грудня 2012, 12:10
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Індексація

mulberry » 12 грудня 2012, 16:41

valentina_o, якщо по переводу, то фіксована сума індексації зберігається при дотриманні загальних правил індексування доходів. Були роз"яснення фахівців Мінсоцполітики.

Добавлено (12.12.2012, 16:35)
---------------------------------------------
7. Доповнити Порядок пунктом 102 такого змісту:
«102. Для працівників, яких переведено на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі або організації, а також переведено на роботу на інше підприємство, в установу або організацію або в іншу місцевість, та у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці у разі продовження такими працівниками роботи сума індексації зберігається, якщо сума збільшення заробітної плати менша, ніж сума індексації, яка повинна нараховуватися за відповідний місяць. У разі коли сума збільшення заробітної плати більша, ніж сума індексації, яка повинна нараховуватися за відповідний місяць, такий місяць вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації.».

Добавлено (12.12.2012, 16:41)
---------------------------------------------
Тобто, порівнюєте новопризначений оклад плюс постійні складові із колишнім, та приймаєте рішення:зберігати індексацію, чи обнулювати. Але оскільки майже у всіх держслужбовців оклад на рівні мінімалки, то скоріш за все ви її збережете.Хоча бувають ньюанси.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Cortés

Індексація

Вікторія_ubr » 18 грудня 2012, 09:40

допоможіть розібратися. чи індексується заробітна плата бібіліорекаря який прийнятий з 07.2010 року і сутєве збільшення заробітної плати не відбувалося?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 30
З нами з: 28 жовтня 2011, 09:15
Звідки: Ужгород
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Індексація

mulberry » 18 грудня 2012, 14:19

Вікторія, тут не питання, чи було суттєве збільшення, чи не було. По-порядку. 1)Якщо працівник був прийнятий на роботу не по переводу, то липень 2010 року-базовий.2) Якщо ви бюджетники, то зарплатня мала збільшуватись принаймні кілька разів на рік до рівня мінімалки.3) у бібліотекаря могли бути встановлені якісь надбавки/премії /доплати на постійній основі.
Якщо перші три пункти з відповіддю-"ні", то дивимось в табличку Мінсоцполітики із "Праці і зарплати" про суми індексів споживчих цін для розрахунку індексації та бачимо там те. що нам потрібно, тобто всі індекси ( для базового липня 2010). Без знання перших трьох пунктів сказати щось важко.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Cortés

Індексація

Танюшка » 20 грудня 2012, 12:06

Як бути бухгалтеру, у вересні назначили начальника управління по переводу, але так як він не надав довідку з попереднього місця роботи індексацію йому не нараховували, а тепер у грудні приносить довідку, робити перерахунок з вересня місяця чи починати індексацію уже з грудня?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 34
З нами з: 29 серпня 2011, 10:27
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Індексація

mulberry » 20 грудня 2012, 13:04

Моя думка, зробити переахунок індексації та включити суму донарахування в СПОВ за грудень 2012 року та у відомість нарахування зарплати за грудень 2012 р.(по факту надання довідки).На довідці вказати вхідний №(грудневий)

Добавлено (20.12.2012, 13:04)
---------------------------------------------
У нас подібна ситуація. Бухгалтерія не винна, що підтвердні документи подані невчасно.Донараховуєте за фактом одержання доументів. А на штампах проставлені вхідні номери із датою . Отже, питання вичерпане .Робите переахунок за умови надходження підтвердних документів.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 530
З нами з: 09 серпня 2012, 09:33
Звідки: Barrio San Antonio
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Cortés

Індексація

Танюшка » 20 грудня 2012, 14:36

Дякую, що поділились інформацією.Так і зробимо.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 34
З нами з: 29 серпня 2011, 10:27
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Індексація

zema » 21 грудня 2012, 19:02

порівняльний розрахунок індексації для бюджетної установи в Exel.Може комусь пригодиться)
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 35
З нами з: 17 жовтня 2011, 07:23
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Індексація

orif » 21 грудня 2012, 20:07

zema, а почему у вас зафиксированная сумма индексации в июле (543,60) в октябре увеличилась (549,19)?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Індексація

1247 » 21 грудня 2012, 20:14

Вообще то расчет по фиксированной сумме не верный т.к с июля фиксированнеая сумма и на сохраняется до тех пор, пока повышение не превысит эту сумму, потому она и называется фиксированной, что не изменяется до ее отмены при превышении размера. Оклад октября будет состоять из оклада с учетом повышения плюс фиксированная с июля, аналогично и в декабре останется июльская фиксированная сумма.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 302
З нами з: 14 січня 2012, 11:11
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Одесская область

Індексація

1247 » 21 грудня 2012, 20:15

ПОсмотрите если пройдет добавление может заинтересует
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 302
З нами з: 14 січня 2012, 11:11
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Одесская область

Індексація

zema » 22 грудня 2012, 14:06

orif - да,в зразку не 549,19 а 543,60 -просто невірний переніс раніше зафіксованої суми))соррі))виправив..)
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 35
З нами з: 17 жовтня 2011, 07:23
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Індексація

Джулианна » 04 січня 2013, 20:16

Підскажіть, якщо премія встановлена на постійній основі і вона більша ніж очікувана індексація - то базовий місяць міняється? А якщо премія встановлена на рік конкретно і це вказано в положені про преміюваня - то теж міняється місяць базовий?
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 88
З нами з: 26 жовтня 2011, 16:21
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Індексація

1247 » 04 січня 2013, 20:25

Премия, котоая установленная на постоянной основе независимо от размера делает такой месяц новым базовым. при этом месяце появится фиксированная сумма индексации как разница между суммой индексации, которая может быть начислена в месяце установления премии и суммою повышения дохода в связи с установлением премии. Установление премии на год, трактуется как установление на постоянной основе. Посмотри выше приклепление 21 рар, может найдешь для себя полезное.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 302
З нами з: 14 січня 2012, 11:11
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Одесская область

Індексація

Кукуся2704 » 09 січня 2013, 12:44

Здравствуйте. у меня вопрос: если в прошлом году з/п повышалась на протяжение года, а в етом году повышение только в январе, а потом в декабре. в каком месяце начинать считать индексацию, и какой месяц базовый?????? ( в прошлом году не считала индексацию)
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 03 січня 2013, 16:35
Звідки: Житомир
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская Область

Індексація

EVGENIY » 09 січня 2013, 20:45

Кукуся2704, базовый месяц Январь 2013! А когда начинать начислять вам никто не скажет всё зависит от уровня инфляции (официального) и не факт что в декабре 2013 возникнет право на индексацию, в разделе сайте ИНДЕКСАЦИЯ я вылаживаю коефициенты и сумы индексации следите!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7608
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 519 раз.
Регіон: Харьковская область

Індексація

Кукуся2704 » 10 січня 2013, 09:39

Спасибо, буду следить... smile
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 03 січня 2013, 16:35
Звідки: Житомир
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская Область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей