Індексація

Індексація

147741 » 17 квітня 2014, 08:47

мое мнение по-поводу индексации совместителей как внешних так и внутрених ! то на основном месте индексируеться весь доход , с основного места  запрашиваеться справка про индексирований доход если он не привывает прожиточный минимум то по месту совместительства доиндексируют часть в пределах прож.минимума! ну как то так я поняла из порядка 1078! ПРИМЕР: НА ОСНОВНОМ МЕСТЕ З/ТА СОСТАВИЛА 890ГРН ИНДЕКСИРУЕМ ВСЮ * НА КОЕФИЦ. , ПО СОВМЕСТИТЕЛЬСТЕ ИНДЕКСИРУЕМ 328ГРН (1218-890) * НА КОЕФИЦИЕНТ! pioneer
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 30 квітня 2013, 16:56
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Індексація

сер » 17 квітня 2014, 11:19

Как быть с индексацией с апреля месяца? Работник работает на ставку 1235грн получает фик.сумму индексации 420,21(базовый октябрь 2008г) с апреля к сумме 1235+420,21 еще плюс и индеексация за апрель 1218*1,1(последнее повышение было январь 2013т.е новый базовый месяц)-13,40грн итого к оплате 1235+420,21+13,40=1668,61? И если на сегодня у всех работников будет базовый январь 2013 то у всех будет индексация 1,1=13,40
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 01 квітня 2014, 14:20
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Індексація

eMelya » 17 квітня 2014, 11:30

сер, совершенно верно
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Індексація заробітної плати

Трохименко Людмила » 17 квітня 2014, 14:19

1. Якщо грудень 2012 року є останнім базовим місяцем для працівника, і у такого працівника немає зафіксованої суми індексації, то його зарплата по березень 2014 року включно не підлягала індексації. У квітні 2014 року настає право на проведення індексації у розмірі 1,3 %. Тобто сума індексації становить 1218 грн. х 1,3 % = 15,83 грн.

2. Так, фахівці Мінсоцполітики надавали відповідні консультації.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харків

Індексація

buhg » 18 квітня 2014, 09:40

eMelya, хотела совет от Вас оклади 1-5розрядам подняли еще в декабре,но начислили мы  их в апреле по-новому и перерасчет сделали,какой базовый месяц всетаки декабрь, или апрель?
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 665
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 72 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Одесская Область

Індексація

eMelya » 18 квітня 2014, 12:38

buhg, повышение было с декабря 2013 года для 1-5 розрядов, за этот период Вы и доплатили и пересчитали, хотя и с опозданием. Базовым должен быть декабрь 2013 г.
"У разі підвищення розмірів мінімальної заробітної плати, пенсії, виплат, що здійснюються відповідно до законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, стипендій, а також у разі зростання грошових доходів населення без перегляду їх мінімальних розмірів місяць, в якому відбулося підвищення, вважається базовим при обчисленні індексу споживчих цін для індексації грошових доходів населення"
п.5 Постанова 1078
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Natka1984 » 18 квітня 2014, 15:31

Чи індексується заробітна плататренера-викладача Дитячо-юнацької спортивної школи за проведення занять в
порядку довготривалої заміни тимчасово-відсутнього працівника, що знаходиться у
відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, якщо заміну проводили в свій
робочий час і отримано грошовий дохід, який перевищував суму індексації
заробітної плати? А також, чи вважається таке збільшення грошового доходу,
базовим місяцем?Заздалегідь вдячна за відповідь!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26 грудня 2013, 10:59
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Індексація

eMelya » 18 квітня 2014, 16:55

Natka1984, якщо доплата за тимчасово-відсутнього працівника на постійній основі (рік і більше), то вона враховується при індексації та вплива на визначення базового місяця.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Індексація заробітної плати

Лесюня » 21 квітня 2014, 14:50

Помічник вихователя у нас не отримує індексацію!!! Тобто я індексацію не отримувала зовсім, і так як переведена на іншу посаду(завгоспа), то не буду отримувати! Чи це правильно?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 03 квітня 2014, 07:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Індексація

Наталекс » 21 квітня 2014, 21:10

eMelya, до Вас питання, як до професіонала в сфері індексації. Посадова особа органів місц.самоврядування прийшла на роботу по переводу з держслужби з 2 лютого 2012 року, права на індексацію не мала, так як на той час не діяла ця норма по переводу, який період є базовий для цієї людини - лютий 2012 року? Получається так, що людина обділена була на той момент не отримувала індексацію, бо не можна було, зараз теж, судячи з таблиці по нарахуванню індексації їй не положено, хоча її колегам, яким підняли зар.плату у січні 2013 року (нарахували надбавку) індексації положена. я щось уже геть заплуталась  з цією індексацією....
Дякую!
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (а): 38 раз.
Подякували: 9 раз.
Регіон: Кировоградская область

Re: Індексація заробітної плати

Olga_K » 22 квітня 2014, 07:53

якщо помічник вихователя 5 розряду-індексацію не отримує (базовий місяць 12.2013р), а якщо із 6 розрядом і прийнятий на роботу до 10.2010р.-отримує фіксовану індексацію 366,19грн. і у квітні 2014 ще й індексацію 13,40грн. Якщо помічника вихователя із 5р. у травні 2013р. переведено на завгоспа 7р. або 8р. (базовий стає 05.2013р) і у квітні 2014р. дохід індексується на 1,1%. Якщо помічника вихователя 6р переведено на завгоспа 7р-базовий залишається 01.2013р., бо загальний дохід не збільшується (1358,5-1312) і індексація у квітні 2014 на 1,1%. Якщо помічника вихователя 6р переведено на завгоспа за 8р.-базовий стає 05.2013р. і індексація у квітні 2014р. проводиться на 1,1%. Просто так виходить, що для цих місяців коефіцієнт однаковий.
Якщо була фіксована індексація ( визначалась у липні 2012р) -вона залишається.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1213
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 108 раз.
Регіон: Запорожская область

Індексація

eMelya » 22 квітня 2014, 09:19

Наталекс, дякую за комплімент, в індексації вже стільки варіантів, що в деяких випадках тільки так робити -  doctor
По питанню, раніше було так: Згідно з роз'ясненнями Мінпраці керівник має право самостійно прийняти рішення про встановлення як базового при проведенні індексації заробітної плати не місяць прийняття на роботу, а місяць останнього підвищення заробітної плати за посадою, на яку прийнято працівника. До прийняття постанови 526  26.06.2012 р. це ще можна було зробити. Якщо ніяких дій не було, то лютий 2012 року стає базовим. В квітні 2014 не індексується. А от базовий січень 2013 - індексується. Тут вина арифметики, такі статистика видавала індекси споживчих цін - то дефляція, то інфляція, то знову дефляція.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Natka1984 » 22 квітня 2014, 11:27

Чи індексується заробітна плататренера-викладача Дитячо-юнацької спортивної школи за проведення занять в
порядку довготривалої заміни тимчасово-відсутнього працівника, що знаходиться у
відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, якщо заміну проводили в свій
робочий час і отримано грошовий дохід, який перевищував суму індексації
заробітної плати? А також, чи вважається таке збільшення грошового доходу,
базовим місяцем?Заздалегідь вдячна за відповідь!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26 грудня 2013, 10:59
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Індексація

eMelya » 22 квітня 2014, 11:40

Natka1984, перший раз я переніс запитання в цю тему, щоб не дублювати теми. Вище відповідь на Ваше запитання.
Другий раз нову тему "Індексація" я видалив.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Natashadnz12 » 22 квітня 2014, 14:24

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо керівнику встановлена надбавка до посадового окладу за напруж. з 01.03.14 по 01.09.14, чи буде березень 2014 р. вважатися базовим при розрахунку індексації? Останнє підвищення окладу було у січні 2013 р.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 53
З нами з: 27 січня 2012, 17:22
Звідки: Шепетовка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Індексація

buhg » 22 квітня 2014, 14:28

Татияна, скажите у Вас учителям вообще начисляют индексацию, и будете ли ее начислять за апрель,получается в апреле надо всем давать кроме 1-5 разр?
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 665
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 72 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Одесская Область

Індексація

myzschool » 22 квітня 2014, 14:43

1) Якщо працівник працює за трудовим договором, то йому потрібно нараховувати індексацію???

2) Працівниця вийшла з декрету з вересня 2013 року, чи їй нараховувати індексацію???
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 89
З нами з: 19 вересня 2012, 14:40
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Індексація

eleonore » 22 квітня 2014, 15:27

меня индексация вообще пугает, я не могу её вообще понять, хотя уже очень много всего перечитала, наверное туго она комне доходит, вот взять на примере даже меня, я работаю с 01.03.2013, индексацию не получала, и если честно не знаю, надо было её платить или нет, а в за апрель должна быть какая-то индексация или нет?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 07 березня 2013, 00:05
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Індексація

Natka_111 » 22 квітня 2014, 20:51

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо працівнику в листопаді і грудні 2013р. було встановлено 50% надбавки за напруженість, останнє підвищення окладу було в січні 2013р., базовий міс в даному випадку залишиться січень 2013р.? Ніби по останніх змінах напруженість не впливає на базовий місяць чи я помиляюся, ой щось я дуже заплуталася з тою індексацією wacko Заздалегідь вдячна за допомогу!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 18
З нами з: 20 лютого 2013, 16:30
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Індексація

buhg » 23 квітня 2014, 09:23

eMelya, спасибо Вам
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 665
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 72 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Одесская Область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість