Індексація

Індексація

Manjanja » 12 травня 2014, 14:43

eMelya доброго дня.скажіть будь ласка 1).як нараховувати індексацію педагогічним працівникам, якщо вони мають неповну ставку (меньше 18 год)?
2)і стосовно новоприйнятих вчителів в вересні 2013року, на який місяць треба орієнтуватися при нарахуванні індексації в квітні травні?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 12 травня 2014, 14:31
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Індексація

eMelya » 12 травня 2014, 15:20

Manjanja, 1) звичайний розрахунок, індексація в межах прожиткового мінімума 1218 грн. Якщо дохід 600 грн, то береться 600, якщо 1600 грн, то тільки 1218 грн. 2) якщо прийняті в вересні 2013 року та не було ніяких підвищень доходів, то базовий серпень 2013 року, в квітні 2014 р. індекс 1,1%, в травні 2014 р. 4,1. Постанова 1078 п.10-1 абз.3
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Амплитуда_ubr » 12 травня 2014, 20:39

eMelya, спасибо! Зашла спросить про индексацию при 0.5 ставки, а Вы уже ответили :-)
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 71
З нами з: 26 січня 2013, 15:45
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Індексація

Manjanja » 13 травня 2014, 11:21

eMelya, дуже дякую за відповідь, але прочитала :"У разі коли особа працює неповний робочий час, сума індексації
визначається із розрахунку повного робочого часу, а виплачується
пропорційно
відпрацьованому часу"і засумнівалась чи правильно я нараховую.не могли б ви пояснити на прикладі.Наприклад: вчитель має оклад 1806, та працює 15год в тиждень (ставка=18 год.). при цьому має постійні доплати за стаж, престижність, перевірку зошитів. Загальний дохід в місяць становить 2257 грн. я плачу індексацію в квітні - 13,40, в травні -40,19. це правильно?чи треба ділити на 18 і множити на 15?

Добавлено (13.05.2014, 12:21)
---------------------------------------------
і ще можна одне питання, якщо людина працювала на повну ставку 2013 році мала фіксовану суму індексації 356,63грн., а з вересня 13 року вже тільки на 0,5ст. індексація міняється?Дякую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 12 травня 2014, 14:31
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Індексація

Nata@ » 13 травня 2014, 13:40

Здраствуйте, подскажите, индексируется зарплата работникам 1-4 розрядов ЭТС?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 березня 2014, 10:58
Звідки: Полтава
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская Область

Індексація

eMelya » 13 травня 2014, 14:04

Manjanja, я не великий спеціаліст в цих питаннях. Але в Вашому випадку оплата праці вчителя залежить від фактичної кількості відпрацьованих годин. В цьому випадку, мабуть, важко говорити, що вчитель працює неповний робочий час. Наказ №102 від 15.04.93 п.76
А ось по другому питанню можливо примінити правило "пропорційності відпрацьованому часу". Якщо фіксована індексація при повній ставці була 356,63 грн, то при 0,5 буде в половину менша.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

eMelya » 13 травня 2014, 14:07

Nata@ написав:Здраствуйте, подскажите, индексируется зарплата работникам 1-4 розрядов ЭТС?
То есть, базовый месяц декабрь 2013 года? Да, индексируется в мае 2014 - индекс 3%
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Manjanja » 13 травня 2014, 16:05

eMelya, дякую за відповідь
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 12 травня 2014, 14:31
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Індексація

Іриска_13 » 14 травня 2014, 11:00

Привіт! Допоможіть, будь ласка! Якщо працівник (держслужбовець) має фіксовану індексацію з липня 2012 року, базовий місяць - грудень 2013 (зарплата - мінімальна), як виплатити індексацію у травні 2014 року?Лаврентьєва в журналі "Оплата праці" №13(349) від 07.04.14 спирається на приклад 4 постанови 1078, але там приклад розрахований при набутті права на поточну індексацію з одночасним підвищенням окладів?Але ж у травні зарплата не міняється! То що, виплачувати фіксовану + нову (1218*3%)?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 16 квітня 2013, 13:14
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Індексація

ОК » 14 травня 2014, 14:40

Помогите в решении вопроса. Работник принят с 01.10.2013 г. - тарифный разряд 10. Для начисления индексации базовый месяц октябрь 2013 года или январь 2013 года?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 15
З нами з: 05 січня 2012, 13:11
Звідки: Волноваха
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Індексація

eMelya » 14 травня 2014, 17:07

;16904 написав:То що, виплачувати фіксовану + нову (1218*3%)?
Все вірно, фіксована залишається, а нова буде нараховуватися окремо і буде збільшуватися, поки не буде підвищення зарплати.

ОК написав:Помогите в решении вопроса. Работник принят с 01.10.2013 г. - тарифный разряд 10. Для начисления индексации базовый месяц октябрь 2013 года или январь 2013 года?
Базовый месяц для расчета индексации будет сентябрь 2013 года. В месяце принятия уже начисляется первый индекс. Постанова 1078 п. 10-1 абз.3
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

ОК » 15 травня 2014, 08:19

Работник с декабря 2013 года совмещает 0,5 ст. по другойдолжности на постоянной основе. Сумма совмещений превисила фиксированную сумму
индексации. С декабря 2013 года работнику прекращена выплата индексации и
базовый месяц для него стал декабрь 2013 года. Правильно ли это?
Согласно п. 5 Постановления № 1078:"Місяць, в якому відбувається підвищення грошових доходівпрацівників у зв’язку із  суміщенням професій (посад) не вважається
базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації (у
разі, коли не відбувається підвищення тарифної ставки
(окладу)".                                                                                         
Вроде все понятно, но уж очень суммы большие, что вызывает массувопросов и сомнений.
Помогите своими профессиональными консультациями. Спасибо.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 15
З нами з: 05 січня 2012, 13:11
Звідки: Волноваха
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Індексація

eMelya » 15 травня 2014, 09:03

ОК, Вы же говорите о декабре 2013 года, а цитируете изменения вступившие в силу с 29.01.2014 года. Ну как этот пункт мог повлиять на то, что было в декабре 2013 года?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

крошка » 15 травня 2014, 11:16

Подскажите пожалуйста! Индексацию в апреле месяце бюджетные организации выплачивают. Какой базовый месяц будет.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 15 травня 2014, 11:09
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Індексація

eMelya » 15 травня 2014, 12:08

крошка написав:Подскажите пожалуйста! Индексацию в апреле месяце бюджетные организации выплачивают. Какой базовый месяц будет.
Если по единой тарифной сетке, то 1-5 разряды базовый декабрь 2013, 6-25 - январь 2013 (не учитывая базовые месяцы вновь принятых). Для базового месяца январь 2013 года: апрель 2014 года индексируем - индекс 1,1%
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

mamochka » 15 травня 2014, 12:47

а можна взагалі не нараховувати індексацію?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 344
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 0 раз.

Індексація

eMelya » 15 травня 2014, 12:52

mamochka написав:а можна взагалі не нараховувати індексацію?
Можна. Порахуйте, що дешевше буде сума штрафу чи сума індексації. wink
Ну як варіант, піднімайте зарплатню на суму більшу ніж сума індексації.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

mamochka » 15 травня 2014, 13:15

а якщо в штатному не передбачено?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 344
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 0 раз.

Індексація

eMelya » 15 травня 2014, 13:42

mamochka написав:а якщо в штатному не передбачено?
Не передбачено піднімати заробітну плату? Тоді тільки перший варіант.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

mamochka » 15 травня 2014, 14:01

smile не передбачено індексація
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 344
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість