Індексація

Індексація

eMelya » 03 червня 2014, 15:50

OLYLY написав:ДОбрый день! Кто подскажет? При переводе с 0.5 ст на 1 ставку - базовый месяц не меняется, а при увеличении педагогичной нагрузки без увеличения оклада - месяц становится базовым?
1. Місяць, в якому відбувається ... збільшення обсягу робіт... не вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації (у разі, коли не відбувається підвищення тарифної ставки (окладу). Постанова 1078 п.5
2. Якщо педагогічне навантаження зросло на постійній основі, то місяць стає базовим з метою індексації зарплати. Оплата праці №4 2014р.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

eMelya » 03 червня 2014, 16:03

Танюшка написав:интересно мнение коллег, у сотрудника до отпуска до 3 лет был базовый октябрь 2008 года, надбавка 50%, после выхода из отпуска надбавку установили 10 % на протяжении 2 лет постепенно увеличили до 50%, повлияет ли это на смену базового месяца?
Місяць встановлення надбавки є базовим. Надбавка встановлюється наказом на якийсь період. Якщо на протязі цього періоду надбавка спочатку виплачувалясь в певному розмірі, а потім цей розмір був зменшений (або навіть не виплачувалася місяць-другий), а потім знову вствновлена в попоредньому розмірі - базовий місяць не меняється. Якщо надбавка зростає, то місяць стає базовим.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Приступа Наташа » 04 червня 2014, 07:54

eMelya, Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо людина працює на 0,75 ставки, відпрацювала місячну норму днів, з/п я нараховую за  відпрацьовані години (виходячи з 0,75 ставки), чи можна індексацію теж розрахувати пропорційно годинам?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 14 грудня 2012, 09:09
Звідки: Украина, Черкассы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Індексація

eMelya » 04 червня 2014, 09:14

NataliiaSergeevna, звичайно, можна в годинах.

Нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень.
Підприємства і організації при укладенні колективного договору можуть встановлювати меншу норму тривалості робочого часу, ніж передбачено в частині першій цієї статті.
КЗпПУ ст. 50
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Приступа Наташа » 05 червня 2014, 08:45

eMelya, Дякую за відповіді!
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 14 грудня 2012, 09:09
Звідки: Украина, Черкассы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Індексація

1919 » 05 червня 2014, 15:05

Подскажите пожайлуста, если зарплата повысилась в ноябре 2013года (за выслугу лет), повышение превысило сумму индексации, как быть теперь индексация не начисляется?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 01 січня 2014, 14:32
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Індексація

OLYLY » 05 червня 2014, 15:09

Кто подскажет? При переводе с трудового договора (индексация не начислялась) на постоянное место ,как определить базовый месяц? Спасибо!
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 20 травня 2014, 10:59
Звідки: Киев
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Індексація

eMelya » 05 червня 2014, 15:30

1919 написав:Подскажите пожайлуста, если зарплата повысилась в ноябре 2013года (за выслугу лет), повышение превысило сумму индексации, как быть теперь индексация не начисляется?
Если базовый ноябрь 2013 года, то индексируется апрель 2014 года - 1,3%, май 2014 - 3,5%, июнь 2014 - 6,9%
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

eMelya » 05 червня 2014, 15:33

OLYLY написав:Кто подскажет? При переводе с трудового договора (индексация не начислялась) на постоянное место ,как определить базовый месяц? Спасибо!
А что изменилось? Может имелось ввиду трудовое соглашение (договор ГПХ)?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

OLYLY » 05 червня 2014, 15:47

eMelya написав:Кто подскажет? При переводе с трудового договора (индексация не начислялась) на постоянное место ,как определить базовый месяц? Спасибо!
А что изменилось? Может имелось ввиду трудовое соглашение (договор ГПХ)?
Призначений по строковому договору з 1.09.13 по 31.05.14 .
30.05.14 переведена на постійне місце роботи. Базовий вересень 2013 р?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 20 травня 2014, 10:59
Звідки: Киев
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Індексація

eMelya » 05 червня 2014, 16:31

OLYLY, "Про строковий характер договору має бути зазначено в наказі про прийняття на роботу". Минсоцполітики № 126/13/133-07.
Прийнятий на роботу по строковому договору - базовий місяць. Далі, згідно постанови 1078 п.10-2 нічого не змінюється "у разі продовження такими працівниками роботи сума індексації зберігається, якщо сума збільшення заробітної плати менша, ніж сума індексації, яка повинна
нараховуватися за відповідний місяць". Якщо доходи збільшилися порівняно з попереднім договором - то буде новий базовий місяць.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

1919 » 06 червня 2014, 07:38

eMelya, спасибо большое за подсказку и еще тогда подскажите пожайлуста в этом случае индексация получается не фиксируется , а каждый месяц меняется?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 01 січня 2014, 14:32
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Індексація

eMelya » 06 червня 2014, 08:47

1919 написав:eMelya, спасибо большое за подсказку и еще тогда подскажите пожайлуста в этом случае индексация получается не фиксируется , а каждый месяц меняется?
Если в месяце индексации будет и повышение доходов - индексация зафиксируется, месяц будет базовым и накопление индексов начнётся заново. Пока идёт просто накопление (увеличение) индекса.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

1919 » 06 червня 2014, 10:09

eMelya, спасибо большое.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 01 січня 2014, 14:32
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Індексація

buhg » 06 червня 2014, 13:53

eMelya,работник принят в январе,базовій январь, НО ДЛЯ ПОДСЧЕТА превышения порога 101 начинаем с января,получается ,что на фект база как в декабре?
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 665
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 72 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Одесская Область

Індексація

Nata@ » 06 червня 2014, 14:02

Подскажите какой коефициент индексациии на июнь -  базовый декабрь? на каком сайте можно посмотреть коефициенты?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 березня 2014, 10:58
Звідки: Полтава
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская Область

Індексація

eMelya » 06 червня 2014, 14:14

buhg написав:eMelya,работник принят в январе,базовій январь, НО ДЛЯ ПОДСЧЕТА превышения порога 101 начинаем с января,получается ,что на фект база как в декабре?
Если это продолжение какого-то вопроса, то я не помню о чем речь. Если по текущему вопросу: то принят в январе - базовый декабрь предыдущего года, если считать коеффициенты или воспользоваться калькулятором. Январь уже участвует в расчетах.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

eMelya » 06 червня 2014, 14:18

Nata@ написав:Подскажите какой коефициент индексациии на июнь - базовый декабрь? на каком сайте можно посмотреть коефициенты?
Если имеется ввиду базовый месяц декабрь 2013 года, то индекс на июнь 2014 года - 6,4%. Индексы можно смотреть в разделе Индексация зарплаты. Можно воспользоваться всевозможными калькуляторами индексации.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

OLYLY » 10 червня 2014, 11:40

Чи можливе зменшення фіксованої суми індексації ( зафіксована липень 2012)? В яких випадках?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 20 травня 2014, 10:59
Звідки: Киев
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Індексація

eMelya » 10 червня 2014, 12:43

OLYLY, а Ви читали статті Жанни Лаврентьєвої? Приклад 3 подивіться, як один із варіантів. Хоч не всі і згодні з цим.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей