Індексація

Індексація

Lesa » 20 червня 2014, 23:55

eMelya, підскажіть будь-ласка, посадовий оклад працівника 1474,00грн (базовий січень 2013), в червні відпрацював 5 днів отримав 387,00-з/п+310,00-лікарняних+1474,00матеріалка+1250,00-відпускні = 3421,00грн. Яку суму в червні індексувати 387,00*6,7 коеф =25,93 сума індексації??? Суми відпускних, лікарняних,матеріалка та відряджувальних не індексуються. Чи треба так- (1218*6,7) :19к.д * 5к.д. =21,48???
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 40
З нами з: 04 вересня 2012, 20:42
Звідки: Житомир
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская Область

Індексація

eMelya » 21 червня 2014, 09:03

Lesa, "У разі коли особа працює неповний робочий час, сума індексації визначається із розрахунку повного робочого часу, а виплачується пропорційно відпрацьованому часу". Постанова 1078 п.4

Повний робочий час 19 днів, за яких тільки один оклад буде 1474 грн, що більше прожиткового мінімума, тому беремо тільки 1218 грн.
А далі "треба так- (1218*6,7) :19к.д * 5к.д. =21,48"
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Lesa » 21 червня 2014, 19:05

eMelya. дякую за відповідь, Ви у нас супер
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 40
З нами з: 04 вересня 2012, 20:42
Звідки: Житомир
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская Область

Індексація

Светлана1736 » 22 червня 2014, 09:53

eMelya, дякую за допомогу.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 215
З нами з: 04 січня 2013, 11:06
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Херсонская Область

Індексація

Winse » 22 червня 2014, 13:54

eMelya, подскажите пож я правильно понимаю,если работник в июне 2014 имеет право на текущую индексацию- 81,61грн и в июне происходит повышение оклада на 17грн, то надо 81,61-17=64,61грн-это будет его фиксированная индексация,которая будет ему выплачиваться до следующего повышения оклада или его постоянных составляющих. Заранее благодарна за ответ
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 25
З нами з: 08 лютого 2014, 16:32
Звідки: Днепрорудное
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Індексація

eMelya » 22 червня 2014, 20:52

Winse, да, всё правильно
"Розрахунок здійснюється у такий спосіб: ... провадиться підвищення заробітної плати, ... та додається сума індексації, визначена з урахуванням суми підвищення заробітної плати".
"Для проведення подальшої індексації місяць, в якому було підвищено заробітну плату, вважається базовим під час розрахунку індексу споживчих цін".
"При цьому сума індексації фіксується і виплачується у такому розмірі до наступного збільшення розміру заробітної плати, при якому таке збільшення повинне перевищити зазначену фіксовану величину.
Постанова 1078 додаток 4.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

masha3653 » 23 червня 2014, 09:15

Підскажіть будь-ласка чи індексується заробітна плата державних службовців в травні 2014 року, остане підвищення окладів які привязані до мінімальної заробітної плати відбулося в грудні 2013 року.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 16 травня 2014, 14:07
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Індексація

eMelya » 23 червня 2014, 09:41

masha3653, якщо базовий місяць грудень 2013 року, то індексується травень 2014 року - 3,0%, червень - 6,4%, липень - 10,4%
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

крошка » 23 червня 2014, 11:06

Подскажите пожалуйста для новопринятых работников какой будет базовый месяц. Например принят 18.06.2014
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 15 травня 2014, 11:09
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Індексація

eMelya » 23 червня 2014, 13:21

Цитата написав:Подскажите пожалуйста для новопринятых работников какой будет базовый месяц. Например принят 18.06.2014
Предыдущий. Если принят 18.06.2014 - базовый месяц май. Примеры здесь.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Volodiimr » 23 червня 2014, 14:31

eMelya, цікавть також таке питання (по темі глянув - не побачив, можливо погано шукав). Працівникові (зубному технікові) нараховується заробітна плата по відрядній системі, базовий місяць для нього буде місяць у якому востаннє підвищилися відрядні розцінки. Можливо питання здасться примітивним, але підкажіть як саме індексувати заробітну плату?
Спочатку визначити який відсоток складає нарахована зарплата від розміру мінімальної (у нього зарплата навіть соромно писати), а потім суму індексації, яка повинна виплачуватись помножити на цей відсоток.
Приклад: зарплата становить 250 грн.,
250:1218=20,5%
Індексація: 40,13*20,5%=8,23
Отже працівникові необхідно нарахувати 8,23 грн. індексації.
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 52
З нами з: 08 січня 2013, 11:25
Звідки: Золотой Поток
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Тернопольская Область

Індексація

eMelya » 23 червня 2014, 18:09

Volodiimr, в постанові 1078 дані не всі варіанти розрахунку індексації, що підтверджує і само Мінпраці. Наприклад, в листі від 14.02.2007 № 9/10/136-07 по одному із варіантів індексації було зазначено: "Механізм індексації при переведенні працівників на іншу посаду Порядком не передбачено. Рішення про індексацію заробітної плати таким працівникам підприємство може ухвалювати самостійно". Зараз пункт "індексація при  переведенні працівника" внесли в постанову п.10-2. Тому, якщо самостійно брати до уваги індексацію відрядної системи, можна звернути увагу на два пункти:
1. "Індексації підлягають грошові доходи населення у межах прожиткового мінімуму, встановленого для відповідних соціальних і демографічних груп населення" п.4
2. "У разі коли особа працює неповний робочий час, сума індексації визначається із розрахунку повного робочого часу, а виплачується пропорційно відпрацьованому часу" п.4
При доході в 250 грн при відрядній системі пункт 2 неможливо застосувати - працівник отримує дохід за виконану роботу, а не відпрацьований час. Тому беремо 250 грн в межах прожиткового * на індекс 3,3% = 8,25 грн.
До того ж приведені Вами два рівняння по суті дають такий же  результат.
Якщо базовий березень 2014 року:
250:1218=20,52%  1218*3,3=40,19 грн 40,19*20,52%=8,25 (250*3,3%=8,25)
або
600:1218=49,26%  1218*3,3=40,19 грн 40,19*49,26%=19,80 (600*3,3%=19,80)
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Дина » 24 червня 2014, 11:37

підскажіть будь-ласка бо я новачок а в кожного різні думки та й законодавство так написано. прцівник був прийнятий державну службу в листопаді 2013 року, а останє підвищення ЗП було в грудні 2013 - який місяць вважати базовим????? інший працівник прийнятий 07.2012 а останє підвищення ЗП також 12.2013 року? який буде базовим?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 13 лютого 2013, 12:27
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Індексація

eMelya » 24 червня 2014, 15:33

Дина, "Для проведення подальшої індексації місяць, в якому було підвищено заробітну плату, вважається базовим під час розрахунку індексу споживчих цін" Постанова 1078 додаток 4
Базовий грудень 2013 року в обох випадках. В постанові прописано чітко і без натяків.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Іриска_13 » 24 червня 2014, 15:45

Чи має значення при розрахунку фіксованої суми індексації дата підвищення зарплати: збільшується виплата за вислугу років з 9 числа місяця???Збільшення не перевищує суму індексації.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 16 квітня 2013, 13:14
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Індексація

yaoleg » 24 червня 2014, 21:25

Іриска_13, базовий місяць буде інший.
Перегляньте тут подібні ситуації  smile
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2346
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 269 раз.
Регіон: Винницкая область

Індексація

eMelya » 24 червня 2014, 22:29

Іриска_13 написав:Чи має значення при розрахунку фіксованої суми індексації дата підвищення зарплати: збільшується виплата за вислугу років з 9 числа місяця???Збільшення не перевищує суму індексації.
Не зовсім зрозуміле запитання. Фіксована сума індексації вже є, что вона тільки розраховується?
Можливо це малося на увазі: "Якщо наступне підвищення заробітної плати не перевищує фіксовану величину, то здійснюється підвищення заробітної плати та додається раніше зафіксована величина індексації. Для подальшого розрахунку індексу споживчих цін для проведення індексації місяць є базовим"  Постанова 1078
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Іриска_13 » 25 червня 2014, 09:32

eMelya написав:Не зовсім зрозуміле запитання. Фіксована сума індексації вже є, что вона тільки розраховується?
Є поточна індексація.
Червень: оклад 1218, ранг-50,вислуга-10% -126,80, індекс. - 77,95; липень(з 09.07збільшується вислуга до 15%):оклад: 1218, ранг -50, вислуга - за 6 роб.д. - 33,08, за 17р.д. - 140,58, сума можливої індексації - 133,98(11%). Як розрахувати фіксовану? Збило з пантелику те, що збільшення з/п не з 1 числа місяця(
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 16 квітня 2013, 13:14
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Індексація

vitalina5 » 25 червня 2014, 10:27

Підкажіть, зовнішнім сумісникам потрібно виплачувати індексацію?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 червня 2012, 10:56
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Винницкая Область

Індексація

Natashadnz12 » 25 червня 2014, 12:13

Доброго дня! Підскажіть будь ласка працівник працює на 0,5 ставки, базовий місяць грудень 2013 р., тобто сума індексації в червні 38,98 (77,95*0,5). Все б нічого, якби працівника з червня місяця паралельно  не призначили тимчасово виконувати обовязки сторожа, на період відпустки основного працівника. Як бути з індексацією в цьому випадку?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 53
З нами з: 27 січня 2012, 17:22
Звідки: Шепетовка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей