Індексація

Індексація

Радистка_Кэт » 19 вересня 2014, 10:41

Нет, подзаконного акта нету
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Індексація

Tolik » 19 вересня 2014, 13:05

Ситуация тупая, сам вот думал, но и решил узнать мнения
А она следующая. У работника была надбава в 25% к окладу, была давно, но она необязательная (за напруженисть), с сентября ему её убрали, а дали другую надбавку и тоже 25%
Ничего ли не поменяется в базовом месяце (он конечно же январь 2013) в таком случае?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 07:40
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Індексація

eMelya » 19 вересня 2014, 13:40

Tolik, всё зависит от суммы дохода, если доход не увеличился, то нет оснований менять базовый месяц.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

НТП » 20 вересня 2014, 17:26

eMelya, що скажете? Може бюджетна установа, посилаючись на Зміни до Держбюджету на 2014 рік від 31.07.2014 року, видати наказ про проведення та виплату індексації виходячи з наявних фінресурсів? Тобто, припинити виплату індексації у зв'язку з нестачею фонду оплати праці.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 86
З нами з: 08 лютого 2012, 10:45
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Ровенская область

Індексація

eMelya » 20 вересня 2014, 23:11

НТП, нічого не можу сказати. Поки що такої практики не було. В змінах говориться про "особливий порядок проведення індексації", а про повне припинення виплат індексації мова не йде, до того ж відповідальність за порушення законодавства про індексацію не відмінено і не змінено. Можливо від Кабміну буде якесь роз'яснення.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

brainbow » 22 вересня 2014, 10:57

Добрий день!Підкажіть, будь ласка, у наступній ситуації:Працівниця державної служби до декретної відпустки (період декрету з жовтня2011 року по липень 2014 року) мала базовий місяць для обчислення
індексації  лютий 2008 року. Після виходу з декрету їй встановлено базовий
місяць - місяць останнього підвищення мінімальної ЗП (грудень 2013 року), хоча
різниця підвищення доходу не перекрила суму можливої індексації. Чи правильно
це? Чи треба розрахувати фіксовану суму індексації, порівнявши доходи до
декрету та після виходу (знайти різницю між ними та можливою сумою індексації)?
Дуже прошу, допоможіть розібратися. Дякую.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 36
З нами з: 02 квітня 2014, 12:59
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Індексація

eMelya » 22 вересня 2014, 11:30

brainbow, Добрий день! Згідно постанови 1078 п.10-3 під час визначення базового місяця для проведення індексації зберігаються такі самі умови
нарахування сум індексації, як і в інших працівників, які займають аналогічні посади. Тобто, якщо підвищення доходів було в грудні 2013 року, то цей місяць став базовим для розрахунку індексації після виходу на роботу. Фіксованої суми індексації у працівниці не буде, оскільки на момент початку відпустки такого поняття не було, на момент встановлення базового місяця у неї не було доходів, які підлягали індексації, і не виплачувалася індексація.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

brainbow » 22 вересня 2014, 11:38

Дуже дякую!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 36
З нами з: 02 квітня 2014, 12:59
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Індексація

Tolik » 22 вересня 2014, 15:01

Когда её уже отменят! Не хватает фонда платить все эти индексации  cry
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 07:40
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Індексація

eMelya » 22 вересня 2014, 15:28

Я не откажусь от 146 грн индексации к окладу 1218 грн. Если не иметь  другого заработка - это подаяние, а не зарплата.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Ulyasya » 22 вересня 2014, 16:48

Чи вливає на індексацію зміна розміру надбавки за складність і напруженість (бюджетна установа)? Виплати не обов'язкові, відсоток може мінятися щомісяця, а може бути одинаковим півроку і більше. Наказ на дану виплату даємо щомісяця (про виплату надбавки на поточний місяць).
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 173
З нами з: 22 серпня 2012, 16:32
Звідки: Львов
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Львовская область

Індексація

Tolik » 23 вересня 2014, 10:21

Да, товарищ eMelya, молодец, всем помогает, хотя я и сам понимаю много в индексации и сам всех консультирую, но надо и слушать мнения других тоже.
Вот, кстати, хочу вернуться к вопросу одному. Сейчас у нас выяснилось, что если повышается зп на сумму меньшую чем индексация фиксированная то надо расчитывать новую. НО это вроде как стало так если у человека есть при этом ещё и текущая индексация. А если она была ноль, то тогда как? Вот какие мнения коллег?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 07:40
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Індексація

Радистка_Кэт » 23 вересня 2014, 13:11

Ulyasya написав:Чи вливає на індексацію зміна розміру надбавки за складність і напруженість (бюджетна установа)? Виплати не обов'язкові, відсоток може мінятися щомісяця, а може бути одинаковим півроку і більше. Наказ на дану виплату даємо щомісяця (про виплату надбавки на поточний місяць).
Нет, если приказ каждый месяц, значит, это не постоянная надбавка у вас.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Індексація

liv » 23 вересня 2014, 13:25

Люди спрашивают:
Уважаемые коллеги ! подскажите если работник в сентябре болел и был в
командировке ( для расчета командировки сравнивалась дневная и средняя з/п
, дневная з/плата више чем средняя з/п ) ,то как считать индексацию в этом
месяце????????????????
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 26
З нами з: 01 листопада 2013, 09:35
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Індексація

masha3653 » 24 вересня 2014, 14:15

Прошу допомоги у вирішенні питання , працівнику у вересні встановлено надбавку за високі досягнення в праці в розмірі 50 %, в наказі вказано встановити надбавку з 01 вересня 2014 року по 30 вересня 2014 року, чи має встановлена  надбавка постійний характер чи тимчасовий характер. Не знаю включати її при нарахуванні індексації за вересень. Дуже дякуватиму за відповідь.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 16 травня 2014, 14:07
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Індексація

ponaroshk@ » 24 вересня 2014, 14:41

Доброго дня! Підкажіть будь ласка! З березня призначили викладача завучем. Базовий місяць - березень. З жовтня вона написала заяву про звільнення з посади завуча. Який тепер базовий місяць?
І ще, ніяк не можу зрозуміти як визначити наявність постійної індексації. В якому випадку вона з'являється і як її розрахувати?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 26 листопада 2013, 13:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Індексація

eMelya » 24 вересня 2014, 16:20

Tolik написав:Вот, кстати, хочу вернуться к вопросу одному. Сейчас у нас выяснилось, что если повышается зп на сумму меньшую чем индексация фиксированная то надо расчитывать новую. НО это вроде как стало так если у человека есть при этом ещё и текущая индексация. А если она была ноль, то тогда как? Вот какие мнения коллег?
Если повышение дохода меньше чем фиксированная сумма индексации и нет текущей индексации, то производится повышение дохода и добавляется ранее зафиксированная сумма индексации. Это прописано а постановлении 1078.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

eMelya » 24 вересня 2014, 16:39

liv написав:Люди спрашивают:Уважаемые коллеги ! подскажите если работник в сентябре болел и был в
командировке ( для расчета командировки сравнивалась дневная и средняя з/п
, дневная з/плата више чем средняя з/п ) ,то как считать индексацию в этом
месяце????????????????
Если был больничный и командировочные рассчитывались исходя из дневной зарплаты, то индексируется сумма командировочных и индексация выплачивается пропорционально отработанным дням (командировочным). Если расчет командировочных был исходя из средней зарплаты - индексации за этот месяц нет. Письмо Минсоцполитики от 27.12.2012 г.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

eMelya » 24 вересня 2014, 16:46

masha3653 написав:Прошу допомоги у вирішенні питання , працівнику у вересні встановлено надбавку за високі досягнення в праці в розмірі 50 %, в наказі вказано встановити надбавку з 01 вересня 2014 року по 30 вересня 2014 року, чи має встановлена надбавка постійний характер чи тимчасовий характер. Не знаю включати її при нарахуванні індексації за вересень. Дуже дякуватиму за відповідь.
Якщо встановлено на один місяць, то постійною її ніяк не назвати. Одноразова виплата.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

eMelya » 24 вересня 2014, 16:52

ponaroshk@ написав:Доброго дня! Підкажіть будь ласка! З березня призначили викладача завучем. Базовий місяць - березень. З жовтня вона написала заяву про звільнення з посади завуча. Який тепер базовий місяць?І ще, ніяк не можу зрозуміти як визначити наявність постійної індексації. В якому випадку вона з'являється і як її розрахувати?

А чому березень став базовим? Як на мене це сумісництво на одному підприємстві (або суміщення), базовий по основному місцю роботи не змінюється. Постанова 1078 п.5
Постійна індексація - це малося на увазі фіксована індексація? Розраховується в місяці підвищення доходу в якому також проводиться поточна індексація. Фіксована сума індексації = поточна індексація - сума підвищення доходу. Якщо підвищення більше індексації - то індексації не буде.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість