Індексація

Індексація

galanet » 25 вересня 2014, 09:38

підкажіть , будь ласочка, , якщо у педагогів з вересня 2014р міняється навантаження , доплати за зошити, класне керівництво, кабінети , вислуга років. як ці зміни вплинуть на базовий місяць, бо згідно 36 постанови від  лютого 2014 року чітко непрописано ..... чи просто я не розумію ... я зрозуміла, що базовий місяць не міняється , якщо змінилося пед навантаження, а якщо змінилися інші доплати???????????????????????????
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 48
З нами з: 10 квітня 2013, 14:57
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Індексація

Tolik » 25 вересня 2014, 10:18

galanet, з приводу педнавантаження. Якщо воно збыльшується на початку навчального року з 1 вересня, то згыдно листів роз"яснень, це враховується як збільшення доходу на постійній основі, тому це впливає на індексацію
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 07:40
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Індексація

eMelya » 25 вересня 2014, 12:08

Tolik, если можно, ссылочки на письма или скан, очень нужно. Сейчас много вопросов об индексации доходов преподавателей. Спасибо.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

ponaroshk@ » 25 вересня 2014, 12:12

eMelya написав:А чому березень став базовим? Як на мене це сумісництво на одному підприємстві (або суміщення), базовий по основному місцю роботи не змінюється. Постанова 1078 п.5
Тому що, змінилися складові зар.плати. Вона стала отрумувати ставку викладача і ставку завуча.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 26 листопада 2013, 13:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Індексація

Радистка_Кэт » 25 вересня 2014, 15:26

Уважаемые коллеги!

Такой вопрос: человеку подняли посреди месяца процент выслуги лет. Человек отработал неполный месяц, часть был в отпуске.

Правильно ли я понимаю:

Я рассчитываю сумму повышения зарплаты так, как если бы он работал ПОЛНЫЙ месяц и сравниваю с ПОЛНОЙ суммой индексации (а не пропорционально окладу). Если сумма повышения больше - то базовый месяц будет сентябрь.

Если вдруг меньше - то отнимаю от суммы индексации сумму повышения - и потом эту величину каждый раз отнимаю от суммы индексации (фиксированная величина)?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Індексація

eMelya » 25 вересня 2014, 15:27

ponaroshk@, підвищився оклад по основній посаді? якщо ні, то базовий не змінюється. Читайте постанову 1078 п.5. Про це я вже писав.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

eMelya » 25 вересня 2014, 18:05

Радистка_Кэт, месяц повышения дохода будет базовым в любом случае, а фиксированную рассчитываем как разницу: (текущая индексация - повышение) для полного месяца и выплачиваем пропорционально отработанному времени.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Радистка_Кэт » 26 вересня 2014, 08:39

Спасибо!
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Індексація

Tolik » 29 вересня 2014, 08:07

На одном постоянно оперативном сайте всегда публиковалис индексы на текущий месяц с числа 22, а сейчас их там до сих пор нет. Терзают смутные сомнения...
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 07:40
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Індексація

eMelya » 29 вересня 2014, 10:17

Tolik, а что за сайт? может админы в отпуске за свой счет smile
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Вера1985 » 29 вересня 2014, 17:00

eMelya, подскажите пожалуйста, если надбавка за сложность и напряженность была установлена на три месяца с 01.05 по 31.07, а потом ещё на три с 01.08 по 31.10, становится ли май 2014 базовым?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 14 жовтня 2013, 23:05
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Індексація

eMelya » 29 вересня 2014, 22:31

Вера1985, да, если на предприятии предусмотрена такая надбавка и установлена на длительный срок (не одноразовая выплата), то она влияет на базовый месяц.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

galanet » 30 вересня 2014, 09:26

підкажіть , будь ласочка, , якщо у педагогів з вересня 2014р міняється навантаження , доплати за зошити, класне керівництво, кабінети , вислуга років. як ці зміни вплинуть на базовий місяць, бо згідно 36 постанови від  лютого 2014 року чітко непрописано ..... чи просто я не розумію ... я зрозуміла, що базовий місяць не міняється , якщо змінилося пед навантаження, а якщо змінилися інші доплати???????????????????????????
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 48
З нами з: 10 квітня 2013, 14:57
Звідки: Львов
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская Область

Індексація

Tolik » 30 вересня 2014, 12:02

Итак, повышается зарплата у 2-6 тариф разряда http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/110-2014-п
и что же делать конкретным примером. Есть сторож, у которого есть надбавка за ночные и она каждый месяц бывает разной, как тогда высчитывать разницу для фикс индексации? Как обычно - зп октября минус зп сентября
или играет роль сумма повышения оклада аж в 5 грн?---------------------------------
А не, я всё вспомнил. Считаем сторожам зп с с составлящей/ими которая/ые повышается/ются и без повышения если бы было по старому (так надо делать всегда, а не сравниватьзп этого и прошлого месяца), а уже потом вычитаем разницу
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 07:40
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Індексація

eMelya » 30 вересня 2014, 20:52

galanet, згідно постанови 36 "Місяць, в якому відбувається підвищення грошових доходів працівників у зв’язку із ... збільшенням обсягу
робіт
, не вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації (у разі, коли не відбувається підвищення тарифної ставки (окладу)".
Тут не сказано, за рахунок яких складових підвищився дохід, головна причина - збільшення об'єму робіт. Але без підвищення окладу. На базовий місяць не впливає.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

eMelya » 30 вересня 2014, 21:04

Tolik, "У разі коли грошовий дохід з урахуванням суми підвищення менше суми грошового доходу з урахуванням індексації до його підвищення..."
Сравниваем две составляющие: доход без повышения ставки и доход с повышением. Ночные учитываются. Минсоцполитики от 27.12.2012 р. N 518/10/136-12.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

Татияна » 01 жовтня 2014, 15:01

Подскажите пожалуйста как проиндексировать зарплату работника школы, по трудовой книжке оформлен на пол ставки психолога, а так-же дополнительно 0,5 учитель по замене и 0,5 руководитель кружка.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 28 березня 2014, 09:57
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Індексація

eMelya » 01 жовтня 2014, 19:39

Татияна, 0,5 ставки психолога и 0,5 ставки одной из дополнительных должностей
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1949
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 47 раз.
Регіон: Полтавская область

Індексація

svetik3202 » 06 жовтня 2014, 10:17

Доброго дня! Допоможіть, будь-ласка, як можна сформулювати наказ про встановлення/виплату  надбавки за ведення військового обліку так, щоб ця надбавка не впливала на індексацію.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 12 березня 2013, 11:16
Звідки: Ивано-Франковск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская Область

Індексація

9lHyc9l » 06 жовтня 2014, 14:36

Помогите пожалуйста!! Как рассчитать индексацию работнику на 0,5 ставки ( от мин 1218) +надбавка 50%      зарплата 609,00+304,50=913,50  По письмам Минсоцполитики и статьям нужно например вересень 2014  1218*12%=146,16*0,5=73,08              а как же надбавка???? По правилам все доходы 913,50*12%=109,62  Подскажите как правильно!!!!!!!!!!!!!
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 15
З нами з: 12 серпня 2014, 10:15
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей