Індексація зарплати бюджетників

Re: Індексація зарплати бюджетників

Радистка_Кэт » 27 липня 2015, 12:33

Подскажите, пожалуйста, правильно ли я помню. У сотрудников была надбавка "за високи досягнення", годовая.
В июле я ее сняла всем. На базовый месяц это не повлияла.

Если я ее потом установлю опять - это будет базовый?
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Киев

veta3699 » 28 липня 2015, 07:43

Радистка_Кэт написав:Подскажите, пожалуйста, правильно ли я помню. У сотрудников была надбавка "за високи досягнення", годовая.
В июле я ее сняла всем. На базовый месяц это не повлияла.
Если я ее потом установлю опять - это будет базовый?

Якщо була 35 %, а знову встановлений розмір 36 % ( наприклад ), то місяць поновлення виплати надбавки в більшому розмірі - базовий.
Якщо надбавка була раніше встановлена у максимальному розмірі, а поновлення відбудеться у колишньому розмірі або меншому, то база незмінна.

Сільська рада по червень 2015 року виплачувала працівникам надбавку " за високі досягнення" ????
Перевіряючі не вважають такі видатки порушенням ?
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 1 раз.
Регіон: Одесская Область

Радистка_Кэт » 28 липня 2015, 14:53

Спасибо. У меня не сильрада, территориальный орган
Коронована особа
Коронована особа

Регіон: Киев

Irina0507 » 29 липня 2015, 11:16

Добрый день,помогите с таким вопросом: работник проработал на своей должности половину месяца(норма 184 часа) затем его переводят временно на другую должность(норма отработки 180 часов) в конце месяца он возвращается на основную должность. Базовый месяц январь 2013 года. Как правильно рассчитать индексацию,по каждой должности отдельно?
Мандрівник
Мандрівник

Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Masha8585 » 31 липня 2015, 13:43

Здравствуйте, помогите рассчитать индексацию в июле, сотрудник был в отпуске, в июле рабочих дней у него всего 8. Базовый месяц май 2013. Оклад - 3000 грн. Фиксоаной индексации нет.
Новачок
Новачок

Регіон: Закарпатская область

фіалка6289 » 31 липня 2015, 14:59

Masha8585 написав:Здравствуйте, помогите рассчитать индексацию в июле, сотрудник был в отпуске, в июле рабочих дней у него всего 8. Базовый месяц май 2013. Оклад - 3000 грн. Фиксоаной индексации нет.

Сума індексації за липень 2015 для базового травня 2013 - 919,59 грн., це якщо повний місяць відпрацьовано. Потрібно знати кількість встановлених на Вашому підприємстві робочих днів на липень 2015 р., якщо як у всіх - 23, то 919,59/23*8= 319,84 грн., а далі ази нарахування заробітньої плати...
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Винницкая Область

kzsssdm » 10 серпня 2015, 10:06

Доброго дня!Підкажіть,будь ласка,в якому разі терба припинити нарахування індексації,я маю на увазі чи існує граничний ліміт заробітної плати при якій працівник втрачає право на індексацію,наприклад,якщо у працівника ставка 1474грн.,+1300грн. нарахування за стаж,ранг,інтенсивність+1113грн. індексація,в сумі зарплата складає 3887 грн.,я ще маю право нараховувати індексацію чи ні? :57:
Новачок
Новачок

Регіон: Черниговская область

Oli4ka3028 » 10 серпня 2015, 15:38

Допоможіть будь-ласка!Який буде базовий місяць індексації якщо підвищена премія нарахована та виплачена в поточному місяці за попередній!
В нас бюджетна організація в січні місяці згідно наказу всім збільшився розмір місячної премія з 25 на 50%, але премію ми виплачуємо в поточному місяці за попередній, тобто підвищену зарплату працівники отримали в лютому! Який тоді буде базовий місяць індексації січень чи лютий?
Новачок
Новачок

Регіон: Одесская область

EVGENIY » 11 серпня 2015, 12:12

kzsssdm написав:Доброго дня!Підкажіть,будь ласка,в якому разі терба припинити нарахування індексації,я маю на увазі чи існує граничний ліміт заробітної плати при якій працівник втрачає право на індексацію,наприклад,якщо у працівника ставка 1474грн.,+1300грн. нарахування за стаж,ранг,інтенсивність+1113грн. індексація,в сумі зарплата складає 3887 грн.,я ще маю право нараховувати індексацію чи ні? :57:

Такого ліміту не існує! Ви маєте право і далі нараховувати індексацію!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 8 раз.
Подякували: 61 раз.
Регіон: Харьковская область

Luda_66 » 13 серпня 2015, 08:43

eMelya написав:Якщо мова не йде про одну й ту ж надбавку, то базовий червень 2015 року.
Якщо в травні зменшено попередню надбавку, а в червні її знову підвищили, але не більше встановленого рівня, то базовий лютий 2014 року.

Добрий день, читаю ваші відповіді, і захоплююсь, що стільки ви знаєте,тому прошу вашої допомоги, бо сумніваюсь у виплаті індексації одного із працівників, хоча на інших темах цього форуму я отримала відповідь, но сумніви все рівно є.Чи зміниться базовий місяць у працівника (головного спеціаліста), у якого був базовий місяць грудень 13р., надбавка(інтенсивність) 20% , хоча в кращі часи було і 50%, і якого в липні призначено в цій же установі зав.сектором із надбавкою 50%. Я вважаю, що , якщо йому раніше виплачували по старій посаді 50%, то і базовий не міняється, хоча все може бути???
Мешканець
Мешканець

eMelya » 14 серпня 2015, 09:12

Luda_66 написав:
eMelya написав:Якщо мова не йде про одну й ту ж надбавку, то базовий червень 2015 року.
Якщо в травні зменшено попередню надбавку, а в червні її знову підвищили, але не більше встановленого рівня, то базовий лютий 2014 року.

Добрий день, читаю ваші відповіді, і захоплююсь, що стільки ви знаєте,тому прошу вашої допомоги, бо сумніваюсь у виплаті індексації одного із працівників, хоча на інших темах цього форуму я отримала відповідь, но сумніви все рівно є.Чи зміниться базовий місяць у працівника (головного спеціаліста), у якого був базовий місяць грудень 13р., надбавка(інтенсивність) 20% , хоча в кращі часи було і 50%, і якого в липні призначено в цій же установі зав.сектором із надбавкою 50%. Я вважаю, що , якщо йому раніше виплачували по старій посаді 50%, то і базовий не міняється, хоча все може бути???

Дякую за комплімент, але я знаю не так багато, це просто практика співпраці з багатьма клієнтами. Можливо, хтось інший ще висловить свою думку по даному питанню, адже я вже давав Вам відповідь на своєму сайті. Повторюю відповідь:
"Якщо це переведення на нову посаду (п.10-2 порядку 1078), то порівнюємо суми доходів двох посад на момент переведення, якщо вона збільшилася (і є поточна індексація) - вираховуємо фіксовану суму індексації, місяць стає базовий".
Коронована особа
Коронована особа

Подякували: 11 раз.
Регіон: Полтавская область

kzsssdm » 14 серпня 2015, 10:24

Слава Богу!Дуже вдячна за відповідь.Із святом Вас!!!Легкого робочого дня!!! :28:
Новачок
Новачок

Регіон: Черниговская область

gorilla48 » 17 серпня 2015, 11:32

eMelya написав:
Luda_66 написав:

Дякую за комплімент, але я знаю не так багато, це просто практика співпраці з багатьма клієнтами. Можливо, хтось інший ще висловить свою думку по даному питанню, адже я вже давав Вам відповідь на своєму сайті. Повторюю відповідь:
"Якщо це переведення на нову посаду (п.10-2 порядку 1078), то порівнюємо суми доходів двох посад на момент переведення, якщо вона збільшилася (і є поточна індексація) - вираховуємо фіксовану суму індексації, місяць стає базовий".

А якщо, при переведенні на нову посаду в межах установи, посадовий оклад зменшується? Що робити з індексацією? Це буде новий базовий місяць? Чи індексацію залишаю?
Мешканець
Мешканець

Регіон: Киевская область

eMelya » 17 серпня 2015, 11:40

gorilla48 написав:А якщо, при переведенні на нову посаду в межах установи, посадовий оклад зменшується? Що робити з індексацією? Це буде новий базовий місяць? Чи індексацію залишаю?

Базовий не змінюється, індексація зберігається (якщо в даному випадку нараховується тільки оклад). Але треба враховувати не тільки посадовий оклад, але й інші доплати та надбавки.
"Для працівників, яких переведено на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі або організації, а також переведено на роботу на інше підприємство, в установу або організацію або в іншу місцевість, та у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці у разі продовження такими працівниками роботи сума індексації зберігається, якщо сума збільшення заробітної плати менша, ніж сума індексації, яка повинна нараховуватися за відповідний місяць"
Коронована особа
Коронована особа

gorilla48 » 17 серпня 2015, 12:12

eMelya написав:
gorilla48 написав:А якщо, при переведенні на нову посаду в межах установи, посадовий оклад зменшується? Що робити з індексацією? Це буде новий базовий місяць? Чи індексацію залишаю?

Базовий не змінюється, індексація зберігається (якщо в даному випадку нараховується тільки оклад). Але треба враховувати не тільки посадовий оклад, але й інші доплати та надбавки.
"Для працівників, яких переведено на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі або організації, а також переведено на роботу на інше підприємство, в установу або організацію або в іншу місцевість, та у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці у разі продовження такими працівниками роботи сума індексації зберігається, якщо сума збільшення заробітної плати менша, ніж сума індексації, яка повинна нараховуватися за відповідний місяць"

сума індексації зберігається, якщо сума збільшення заробітної плати менша, ніж сума індексації, яка повинна нараховуватися за відповідний місяць[/u]

Тут же треба робити фіксовану індексацію? Вірно?

У мене працівник атестований (лейтенант вн.служби). При нарахуванні зарабітної плати, я враховую оклад, звання, вислугу, премію та % надбавку (за сумлінне несення служби). Оклад 900 грн. Індексація 923,24.
В серпні, працівника переводять на іншу посаду, з окладом 700 грн. Премія, вислуга та % надбавки розраховуюється з окладу.
Мене цікавить, індексацію я залишаю на рівні 923,24 (відповідно до п.10-2 порядку 1078)? Мені не потрібно в даному випадку робити фіксовану суму індексації?
Мешканець
Мешканець

Регіон: Киевская область

eMelya » 17 серпня 2015, 15:54

gorilla48 написав:Тут же треба робити фіксовану індексацію? Вірно?

У мене працівник атестований (лейтенант вн.служби). При нарахуванні зарабітної плати, я враховую оклад, звання, вислугу, премію та % надбавку (за сумлінне несення служби). Оклад 900 грн. Індексація 923,24.
В серпні, працівника переводять на іншу посаду, з окладом 700 грн. Премія, вислуга та % надбавки розраховуюється з окладу.
Мене цікавить, індексацію я залишаю на рівні 923,24 (відповідно до п.10-2 порядку 1078)? Мені не потрібно в даному випадку робити фіксовану суму індексації?

Доходи стали меншими, нічого не вираховується і нічого не міняється. Базовий місяць і фіксовані суми індексації вираховуються тільки при підвищенні доходу.
Коронована особа
Коронована особа

male4a » 26 серпня 2015, 13:40

доброго дня!!допоможіть зрозуміти:
з/п за серпень 2015р.
оклад 2638,00
ранг 110,00
надб. за вислугу років (15%) 412,20
надбавка 268 (50%) 1580,10
разом 4740,30
з 31 серпня збільшується надб. за вислугу років до 20 %.чи зміниться базовий місяць і як правильно визначити індексацію???????????????????????
Квартирант
Квартирант

Регіон: Львовская область

eMelya » 26 серпня 2015, 16:29

male4a написав:доброго дня!!допоможіть зрозуміти:
з/п за серпень 2015р.
оклад 2638,00
ранг 110,00
надб. за вислугу років (15%) 412,20
надбавка 268 (50%) 1580,10
разом 4740,30
з 31 серпня збільшується надб. за вислугу років до 20 %.чи зміниться базовий місяць і як правильно визначити індексацію???????????????????????

Базовий місяць зміниться, а для того, щоб вирахувати індексацію (поточну, чи фіксовану в даному випадку) , потрібно знати попередній базовий місяць.
Коронована особа
Коронована особа

male4a » 26 серпня 2015, 22:48

попередній базовий місяць січень 2013
Квартирант
Квартирант

Регіон: Львовская область

aljona-rurak » 27 серпня 2015, 14:09

Помогите, пожалуйста, в решении вопроса на счет выплаты индексации. У меня не хватает денег на погашение индексации с сентября месяца. Что в таком случае делать? Как показывать задолженность по заработной плате в казначействе, отчетах? И имею ли я право показывать этот долг?
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Черновицкая область

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей