базовий місяць, після 21.06.12 для новоприйнятих працівників

базовий місяць, після 21.06.12 для новоприйнятих працівників

vas_sveta » 29 травня 2014, 11:09

Підскажіть будь-ласка!!! Якщо працівника прийнято на роботу у вересні 2012 року, а у жовтні 2013 року йому зроблено перерахунок з/пл за весь період у звязку з тим, що при призначенні на посаду йому було неправильно визначено ранг (Це була помилка кадровика і в наказі так і вказано "у звязку з помилкою в наказі № ....замінити 13 на 9 ранг"), тобто виплачували 55 грн., а потрібно було 90 грн. Іншого підвищення з/пл не було.
Який буде базовий місяць вересень 2012 чи жовтень 2013р. ??? Дякую.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 31 серпня 2012, 09:21
Звідки: Житомир
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская Область

Re: базовий місяць ?

javessna » 29 травня 2014, 11:34

Напевно, що базовим місяцем буде вересень 2012 року, оскільки фактично зарплата не підвищувалась через зміну окладу, присвоєння чергового рангу тощо. Просто робиться перерахунок з/п.
Востаннє редагувалось javessna в 04 червня 2014, 16:04, всього редагувалось 1 раз.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 41
З нами з: 04 квітня 2012, 10:17
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Re: базовий місяць ?

Olga_K » 03 червня 2014, 13:51

після 21.06.12 для новоприйнятих працівників розрахунок починаємо із місяця прийому, так би мовити, базовим визначаємо попередній місяць перед прийомом на роботу. парадокс, але рахуємо так
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1197
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 101 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: базовий місяць ?

1247 » 04 червня 2014, 17:35

П.10-1 Порядка 1078 записано что для вновь принятых работников исчисление индексов потребительских цен начинается с месяца приема на работу, независимо от даты приема работника ( пусть даже работник принят в последний день месяца, то индекс этого месяца учитывваем). Согласно Порядка 1078 в базовом месяце индексация не производится, расчет индекса начинается с месяца, следующего за базовым. Таким образом месяц приема под определение базового месяца не попадает. Базовым месяцем ( для использования публикуемых таблиц индексации и т.п.) и проведения расчетов принимаем виртуально месяц, который предшествует приему работника на работу.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 302
З нами з: 14 січня 2012, 11:11
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 12 раз.
Регіон: Одесская область

Re: базовий місяць ?

Трохименко Людмила » 10 червня 2014, 10:51

Для працівника, прийнятого на роботу після 21.06.2012 р. величину приросту індексу визначаємо, орієнтуючись на місяць, який передує місяцю прийняття на роботу, щоб виконати вимоги п. 10-1 Порядку № 1078.
Базовим для нього буде місяць підвищення зарплати. От коли такий базовий місяць у нього з’явиться, то надалі вже від нього ( у таблицях) будемо відштовхуватися при визначенні величину приросту індексу.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харків




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей