Индексация: базовый месяц

Индексация: базовый месяц

Julia_V » 19 червня 2014, 11:21

Помогите, пожалуйста, разобраться в таких вопросах:
1. У бухгалтера-кассира базовый месяц- январь 2014 (месяц принятия на работу). С 02.06.14 ей дали 0,25 ставки совместительство должности бухгалтера. Как я понимаю, июнь становится у нее базовым месяцем?
2. У оператора компьютерного набора базовый месяц - декабрь 2013 года. В марте ей было установлено надбавку за сложность и напряженность в работе 50% с 04.03 по 31.03, т.е. только на один месяц. Базовым месяцем у нее остается декабрь 2013 года?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Индексация: базовый месяц

panyutinorada » 19 червня 2014, 12:22

№ 1 Якщо прийняли у січні 2014 року ( наказ, запис до трудової книжки датовано I 2014 року) , то базовий грудень 2013 року, місяць передуючий місяцю фактичного прийняття. З 13.02.2014 року, тобто з дати набуття чинності посановою № 36 місяць встановлення доплати за збільшення обсягу виконуваних робіт + 0,25 ставки не є базовим ( якщо у червні не було підвищення окладу ). Отже, грудень 2013 залишається базовим.
№2 Надбавка за складність і напруженність в роботі - об'єкт індексації, і місяць ії установлення - базовий, іншого чинним законодавством не передбачено.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Индексация: базовый месяц

Julia_V » 19 червня 2014, 12:28

спасибо за ответ. но ведь надбавка за сложность была временной, тоесть непостоянной. все равно месяц считать базовым?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Индексация: базовый месяц

panyutinorada » 19 червня 2014, 13:07

В пункті 14 Порядку №1078 сказано: роз'яснення щодо застосування цього порядку надає Мінсоцполітики.
Своїми численними листами Мінсоцполітики втілює пункт 14 в життя. Стосовно надбавок на сьогоднішній день це міністерство в листі від 27.07.2011 року № 150-10/136-11 висловило позицію однозначно.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Индексация: базовый месяц

Julia_V » 19 червня 2014, 15:15

Самое интересное то, что я нашла вот такую консультацию представителя этого же министерства http://www.consultant.kiev.ua/new1_07/11100401.html , где говорится, что если надбавка установлена не более чем на три месяца, то месяц ее установки не является базовым.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Индексация: базовый месяц

panyutinorada » 20 червня 2014, 10:23

В своїй роботі я керуюсь офіційними документами : Законами України , постановами КМУ, листами Мінсоцполітики з датою та вихідним номером цього міністерства. На статтю з журналу при перевірці посилатися не можна.
А як робити вам - вирішувати тільки вам.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Индексация: базовый месяц

Julia_V » 20 червня 2014, 12:00

Согласна с Вами. Поэтому перестраховалась и , все-таки, месяц назначения надбавки за сложность приняла как базовый. Спасибо!
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість