Індексація у бюджетних установах

Індексація у бюджетних установах

yuliya_123 » 19 червня 2014, 15:28

Підскажіть будь-ласка, чи має прво на індексацію працівник по обслуговуванню приміщень у ДНЗ міста, який працює по першому тарифікаційному розряду. Якщо має, то який місяць є базовим для нього?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 19 червня 2014, 15:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

Вегера Тетяна » 20 червня 2014, 08:22

Підкажіть будь-ласка, як правильно проводити індексацію зарплати для переведених медпрацівників при реорганізації з створенням нової юридичної особи (сімейна медицина)
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 19 червня 2014, 09:21
Звідки: Ukraine, Вишнів
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

yuliya_123 » 20 червня 2014, 09:05

Я точно не знаю, ну я думаю, що індексація повинна зберегтися, якщо дана людина переведена на інше місце роботи, а не звільнена і знову прийнята.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 19 червня 2014, 15:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

panyutinorada » 20 червня 2014, 09:49

Вегера Тетяна написав:Підкажіть будь-ласка, як правильно проводити індексацію зарплати для переведених медпрацівників при реорганізації з створенням нової юридичної особи (сімейна медицина)

Порядок №1078 п.10.2 : для працівників , яких переведено на роботу - в іншу установу сума індексації зберігається , якщо сума збільшення зарплати менша , ніж сума індексації , яка повинна нараховуватись за відповідний місяць.
Працівник повинен надати довідку з попереднього місця роботи про базовий місяць, суму індексації , яку йому виплачували.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

panyutinorada » 20 червня 2014, 09:56

yuliya_123 написав:Підскажіть будь-ласка, чи має прво на індексацію працівник по обслуговуванню приміщень у ДНЗ міста, який працює по першому тарифікаційному розряду. Якщо має, то який місяць є базовим для нього?

Оклади першого тарифного розряду останній раз підвищувались з 1 грудня 2013 року - 1218,00 грн., тобто грудень 2013 року база, але потрібно брати до уваги місяць прийняття на роботу, місяць встановлення постійних надбавок чи доплат.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

yuliya_123 » 20 червня 2014, 10:01

Дякую!!!!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 19 червня 2014, 15:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

yuliya_123 » 20 червня 2014, 10:23

Підскажіть, будь-ласка, чи мають право люди на індексацію, які працюють із 2 по 5 тарифікаційні розріди. Я читала розяснення, що у 2009 році було підвищення окладів, що перевищило суму індексації для працівників із 2 по 3 тарифікаційні розряди.А із січня 2010 року було підвищення окладів, що перевищило суму індексації для працівників із 2 по 5 тарифікаційні розряди.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 19 червня 2014, 15:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

panyutinorada » 20 червня 2014, 10:31

У червні 2014 прцівники з 1-5 розрядів ( грудень 2013 року база ) мають право на поточну індексацію в розмірі 77,95 грн. ( за умови повністю відпрацьованого місяця ).
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

yuliya_123 » 20 червня 2014, 12:08

Дуже дякую!!!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 19 червня 2014, 15:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

Вегера Тетяна » 20 червня 2014, 13:44

Дякую Вам!
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 19 червня 2014, 09:21
Звідки: Ukraine, Вишнів
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

Katia » 26 червня 2014, 19:53

Як розрахувати індексацию, якщо людина була у відрядженні або лікарняному чи відпустці?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 92
З нами з: 06 червня 2014, 09:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

Katia » 26 червня 2014, 19:55

Скажіть будь-ласка, якщо викладачі йдуть у відпустку з 1 липня по 26 серпня, за ці місяці індексація нараховується?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 92
З нами з: 06 червня 2014, 09:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

panyutinorada » 27 червня 2014, 06:59

Katia написав:Скажіть будь-ласка, якщо викладачі йдуть у відпустку з 1 липня по 26 серпня, за ці місяці індексація нараховується?

У липні заробітна плата ( відпусткові + МД ) індексації не підлягає , тому що виплати , які обчислені із середньої заробітної плати не належать до обє'ктів індексації.
У серпні частину місяця працівник у відпустці, а з 27.08 - працює, то згідно пункту 4 Порядку № 1078 сума поточної індексації і фіксована сума індексації виплачується пропорційно відпрацьованому часу. Тобто загальна сума індексації працівника ( визначена із розрахунку за повний відпрацьований місяць ) : 20 норма робочих днів серпня * 3 робочих дні фактично відпрацьованих у VIII 2014 року.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

panyutinorada » 27 червня 2014, 07:21

Katia написав:Як розрахувати індексацию, якщо людина була у відрядженні або лікарняному чи відпустці?

Якщо працівник був частину місяця на лікарняному , а частину працював, то і поточна індексація і фіксована ії сума визначаються із розрахунку повного робочого часу , а виплачують пропорційно відпрацьованому ( загальна сума індексації : норму робочого часу у місяці для працівника * фактично відпрцьований час).
Якщо весь місяць був на лікарняному - не індексується зарплата.
Якщо був у відрядженні ( дні відрядження обчисленні за середньоденним заробітком, визначеним за Порядком № 100 від 08.02.95 р.) , то сума індексації і фіксована ії величина виплачується пропорційно робочому часу.
Якщо був у відрядженні ( дні відрядження оплачені за денним заробітком ) сума індексації і поточна і фіксована виплачується у повному обсязі.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

Katia » 30 червня 2014, 12:43

Дякую за відповідь!
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 92
З нами з: 06 червня 2014, 09:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

Katia » 04 липня 2014, 09:03

Підскажіть будь-ласка, чи треба нараховувати індексацію в липні, якщо викладач у відпустці з 01 липня, але в липні йому донараховують зарплату за керівництво технологічною практикою, що була раніше?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 92
З нами з: 06 червня 2014, 09:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

yuliya_123 » 04 липня 2014, 14:19

Katia написав:Як розрахувати індексацию, якщо людина була у відрядженні або лікарняному чи відпустці?

Якщо людина у відпустці чи на лікарняному то індексація розраховується за фактично відпрацьований час. Тобто, якщо людина повний місяць у відпустці то індексація не нараховується.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 19 червня 2014, 15:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

yuliya_123 » 04 липня 2014, 14:27

Katia написав:Скажіть будь-ласка, якщо викладачі йдуть у відпустку з 1 липня по 26 серпня, за ці місяці індексація нараховується?

За липень ні, а за серпень за відпрацьовані дні. Розраховується діленням повної суми індексації на робочі дні, щоб дізнатися суму одноденної індексації, а потім помножити цю суму на кількість відпрацьованих днів.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 19 червня 2014, 15:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація у бюджетних установах

1247 » 05 липня 2014, 11:28

При убытии в отпуск работник получает среднюю заработную плату, в расчет которой входит и индексация, которая выплачивалась в расчетном периоде. Согасно ПКМУ 1078 выплаты исходя из среднего заработка индексации не подлежат. В тоже время если ваш работник имеет право на фиксированную или текущую сумму индексации в месяцах отпуска то Вы будете в августе обязаны выплатить ему индексацию пропорционально отработанному времени с 26 по 31 августа, пропорционально отработанному времени от общей суммы рабочих дней. Условно в августе 20 рабочих дней на период с 26 п 31 приходится 3 рабочих дня, фиксированная сумма -200 грн. необходимо выплатить 200:20 х 3= 30 грн. Аналогично и при текущей сумме индексации.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 294
З нами з: 14 січня 2012, 11:11
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Одесская область

Re: Індексація у бюджетних установах

1247 » 05 липня 2014, 11:32

Индексация при командировках здесь два момента:
- если Вы платите дни командировки как обычные дни, то зарпалату такого месяца вы индексируете на общих основаниях;
если оплата дней командировки проводится исходя из среднего заработка ( в расчет которого согласно ПКМУ № 100 включется и индексация), то виплата индексации в таком месяце проводится пропорционально отработанных рабочих дней без учета рабочих дней приходящихся на период командировки
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 294
З нами з: 14 січня 2012, 11:11
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Одесская область

Далі


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей