Індексація при звільнені

Індексація при звільнені

hnizdychiv_sr » 25 липня 2014, 10:52

Людина працювала на двох посадах до 01.07.14р. Основна - бухгалтер (1ставка), та внутрішній сумісник- кастелянка (0,5ст.). 3 01.07. Залишила за собою тільки кастелянку, а мала вона фіксовану індексацію липень 2012р. Чи залишається за нею індексація?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 29 травня 2014, 00:05
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Індексація при звільнені

panyutinorada » 25 липня 2014, 14:29

Згідно п.4 Порядку № 1078 якщо особа працює неповний робочий час, сума індексації визначається із розрахунку повного робочого часу, а виплачується пропорційно відпрацьованому часу, тобто з липня 2014 року фіксована сума індексації виплачується пропорційно 0,5 ставки.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість