Лікарняний по вагітності і пологам у разі переведення

Лікарняний по вагітності і пологам у разі переведення

Наталія9002 » 22 жовтня 2014, 09:16

Педагога з 01.09.2014 перевели на 0,5 ставки вихователя. З 27.08.2014 по 05.09.2014 - лікарняний лист. Декретна відпустка з 15.09.2014 року. Який період взяти для розрахунку дектетного? Дякую.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 62
З нами з: 05 січня 2015, 15:21
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: Лікарняний по вагітності і пологам у разі переведення

panyutinorada » 22 жовтня 2014, 09:50

Для нарахування декретних потрібно взяти розрахунковий період березень 2014 року / серпень 2014 року, звісно, вилучивши з останнього місяця розрахункового періоду (серпня 2014 року) 5 календарних днів, протягом яких працівниця перебувала на лікарняному ( з 27.08.2014 ).
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.

Re: Лікарняний по вагітності і пологам у разі переведення

Наталія9002 » 22 жовтня 2014, 09:53

Спасибі. А то мала сумніви.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 62
З нами з: 05 січня 2015, 15:21
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: Лікарняний по вагітності і пологам у разі переведення

panyutinorada » 22 жовтня 2014, 11:18

Чи нема будь-яких особливостей при нарахуванні лікарняного з вагітності та пологів, в разі передчасних пологів ? Між датою видачі лікарняного (30 тижнів) і датою народження дитини різниця - декілька днів .
Така ситуація в моїй практиці уперше, а отже, виникли сумніви.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.

Re: Лікарняний по вагітності і пологам у разі переведення

Olga_K » 24 жовтня 2014, 13:50

panyutinorada написав:Чи нема будь-яких особливостей при нарахуванні лікарняного з вагітності та пологів, в разі передчасних пологів ? Між датою видачі лікарняного (30 тижнів) і датою народження дитини різниця - декілька днів .
Така ситуація в моїй практиці уперше, а отже, виникли сумніви.

згідно наказу МОЗ №455 від 13.11.2001 та відповідної інструкції п.6.2 додатково видається л/л на 14к.д., а якщо так склалося, що не було ще видано л/л - то одразу на 140к.д.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1213
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 108 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Лікарняний по вагітності і пологам у разі переведення

panyutinorada » 27 жовтня 2014, 15:28

Дякую, завдяки Вашій відповіді буду впевненіше почуватися .
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей