Лікарняні листи за новими правилами

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Sanka-partizanka » 11 грудня 2015, 11:57

Так 31.10.15 вихідний, отже у жовтні співробітник не працював повний місяць з поважних причин. Однак, суми індексації треба розподілити по місяцям та врахувати.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 08 липня 2015, 08:04
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Херсонская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Служба » 15 січня 2016, 12:33

Допоможіть терміново!!! Працівниця вийшла з відпустки по догляду за дитиною до 3 років 23листопада 2015 року. Відпрацювала 1 день (23 листопада) і взяла відпустку без збереження зарплати до кінця листопада 2015 року і на весь грудень 2015 року. Але за листопад ЄСВ внесок оплачувала як з мінімальної зарплати (дораховувала різницю), В січні працівниця пішла на лікарняний по догляду за хворою дитиною з 13 січня 2016рку. Як мені нарахувати лікарняний.?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 17 грудня 2015, 11:36
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Антон Янко » 15 січня 2016, 13:28

Виходячи із її посадового окладу поділивши його на 30,44.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 233
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Служба » 15 січня 2016, 20:27

але ж працівниця мала трудовий стаж 12 місяців, і поважні причини (відпустка по догляду за дитиною до 3 років та відпустка без збереження зарплати). Ій в листопаді за 1 робочий день нарахувала 250грн, То получається 250,00 помножити на кількість днів лікарняного?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 17 грудня 2015, 11:36
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Антон Янко » 15 січня 2016, 21:43

Вибачте, недогледів, що 1 робочий день в неї все-таки був. Це по-перше. Тому розрахунок буде від фактичної з/п.
По-друге, на якій підставі Ви надаєте їй відпустку без збереження з/п більше 15 к.д.?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 233
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Служба » 16 січня 2016, 12:11

надавали відпустку по ст. 25 ЗУ Про Відпустку , догляд за хворим чоловіком
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 17 грудня 2015, 11:36
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Служба » 16 січня 2016, 12:14

То получається 1 робочий день і буде середньоденим заробітком? Тобто 250грн множу на 70%(стаж 6років) і множу кількість календарних днів лікарняних?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 17 грудня 2015, 11:36
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Антон Янко » 16 січня 2016, 13:31

Так, все вірно.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 233
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Богданова Ирина » 04 лютого 2016, 14:17

Добрий день! Підкажіть,будь ласка, як правильно порахувати:
Прибиральниця була на лікарняному, в розрахунковому періоді був місяць червень 2015р., коли у неї було суміщення, доплата за суміщення 611,50 грн. То цю доплату я повинна розділити на 365 к. дн., чи на 30 к. дн. червня?
Востаннє редагувалось Богданова Ирина в 05 лютого 2016, 14:20, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 23 вересня 2015, 19:39
Звідки: Украина
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Антон Янко » 04 лютого 2016, 17:52

на 30 к. дн. червня
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 233
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

irina.skripka » 05 лютого 2016, 13:04

Антон Янко написав:на 30 к. дн. червня

а почему? это ж суміщення, а не сумісництво...
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 192
З нами з: 28 травня 2014, 23:15
Звідки: Чернігів
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

eMelya » 05 лютого 2016, 13:14

Богданова Ирина написав:Добрий день! Підкажіть,будь ласка, як правильно порахувати:
Прибиральниця була на лікарняному, в розрахунковому періоді був місяць червень 2015р., коли у неё було суміщення, доплата за суміщення 611,50 грн. То цю доплату я повинна розділити на 365 к. дн., чи на 30 к. дн. червня?

Суміщення, як доплата,  враховується в суму доходу за 12 попередніх місяців.
Виначення середньоденного доходу: сума за 12 міс : (365 - лікарняні - відпустка за свій рахунок)
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1911
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 27 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Olga S. » 08 лютого 2016, 11:55

Підкажіть будь-ласка, чи включати суму відпускних і дні відпустки при розрахунку середньоденної з/п для лікарняного листка?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 51
З нами з: 25 листопада 2015, 15:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Антон Янко » 08 лютого 2016, 12:34

Olga S. написав:Підкажіть будь-ласка, чи включати суму відпускних і дні відпустки при розрахунку середньоденної з/п для лікарняного листка?

да
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 233
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Olga S. » 08 лютого 2016, 12:40

Антон Янко написав:
Olga S. написав:Підкажіть будь-ласка, чи включати суму відпускних і дні відпустки при розрахунку середньоденної з/п для лікарняного листка?

да

а можна посилання на документи, що це підтверджують?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 51
З нами з: 25 листопада 2015, 15:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Гатченко Лена » 08 лютого 2016, 13:35

Olga S. написав:
Антон Янко написав:
Olga S. написав:Підкажіть будь-ласка, чи включати суму відпускних і дні відпустки при розрахунку середньоденної з/п для лікарняного листка?

да

а можна посилання на документи, що це підтверджують?

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 26 вересня 2001 р. № 1266
Київ
Про обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням

п.
3. Середньоденна заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період (12 календарних місяців) заробітної плати (доходу, грошового забезпечення), на яку нарахований єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та/або страхові внески на відповідні види загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі - єдиний внесок та/або страхові внески), на кількість календарних днів зайнятості (відповідно до видів страхування - період перебування у трудових відносинах, виконання робіт (послуг) за цивільно-правовими договорами, проходження служби, провадження підприємницької або іншої діяльності, пов’язаної з отриманням доходу безпосередньо від такої діяльності) у розрахунковому періоді без урахування календарних днів, не відпрацьованих з поважних причин, - тимчасова непрацездатність, відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та шестирічного віку за медичним висновком, відпустка без збереження заробітної плати (далі - поважні причини).
п.32 Середня заробітна плата для розрахунку допомоги по вагітності та пологах і допомоги по тимчасовій непрацездатності, оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця обчислюється роботодавцями на підставі відомостей, що включаються до звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що подаються до ДФС.


На основании п.3 Порядка №1266 больничные и пособие по беременности и родам не участвуют в расчете, несмотря на то, что сведения о их суммах указаны в отчете по ЕСВ, т. к. дни временной нетрудоспособности и отпуска в связи с беременностью и родами не участвуют в расчете больничных/декретных.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 456
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 10 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

TANYA85 » 15 лютого 2016, 12:18

Доброго дня!!! Підкажіть будь-ласка, працівник прийнятий на роботу 01.10.2015 року, а з 04.02.2016 року він пішов на лікарняний, який правильний буде розрахунок лікарняних:
1 варіант з 01.10.2015 по 31.01.2016 року? чи
2 варіант посадовий оклад / 30,44? Дякую....
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 24
З нами з: 13 лютого 2013, 13:36
Звідки: Винница
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая Область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

didok » 15 лютого 2016, 12:48

TANYA85 написав:Доброго дня!!! Підкажіть будь-ласка, працівник прийнятий на роботу 01.10.2015 року, а з 04.02.2016 року він пішов на лікарняний, який правильний буде розрахунок лікарняних:
1 варіант з 01.10.2015 по 31.01.2016 року? чи
2 варіант посадовий оклад / 30,44? Дякую....

Спочатку вам потрібно взнати де він працював до того як прийшов до вас і чи має він необхідні 6 місяців  страхового стажу перед лікарняним.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 95
З нами з: 27 травня 2015, 08:25
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Nikolavna_ubr » 15 лютого 2016, 15:22

Шановні колеги! Виникло питання: працівниця принесла 2 листа ТВП, другий - продовження. По першому листу 4 календарних дня. Питання: по другому оплачувати 1 день за рахунок підприємства, інші за рахунок фонду?
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 54
З нами з: 09 січня 2014, 17:03
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

EVGENIY » 15 лютого 2016, 15:47

Nikolavna_ubr написав:Шановні колеги! Виникло питання: працівниця принесла 2 листа ТВП, другий - продовження. По першому листу 4 календарних дня. Питання: по другому оплачувати 1 день за рахунок підприємства, інші за рахунок фонду?

Так!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7039
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 17 раз.
Подякували: 197 раз.
Регіон: Харьковская область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість